Elie Saab wkracza w świat mody ślubnej

W sukniach Elie Saab chodzą największe i najjaśniejsze gwiazdy czerwonych dywanów. To właśnie on ubiera Rihannę, Beyonce, Jennifer Lopez, Halle Berry, czy też naszą Anję Rubik. Jego suknie to baśniowe projekty, w których każda kobieta może poczuć się jak prawdziwa księżniczka.

Foto: Materiały prasowe

W kolekcjach haute couture, jak to nakazuje tradycja, na koniec pokazu zawsze prezentowana jest suknia ślubna. Tak również było podczas prezentacji kolekcji Elie Saab. Zjawiskowe, misternie zdobione kreacje, których widok zapierał dech w piersiach – każda panna młoda marzy, aby w tym wyjątkowym dniu tak wyglądać.

Dlatego niezmiernie cieszy nas fakt, że projektant postanowił wprowadzić do regularnej sprzedaży również kreacje ślubne. Jego pierwsza kolekcja Elie Saab Bridal na sezon wiosna 2017 to przede wszystkim suknie zainspirowane stylem boho. Nie brakuje koronek, a także modnych w ostatnich sezonach długości midi. W kolekcji pojawiło się nawet spodnium. Do tych wyjątkowych propozycji zaprojektowane zostały także odpowiednie dodatki, tak aby każda panna młoda mogła prezetować się tego dnia perfekcyjnie.

Foto: Materiały prasowe Elie Saab
Foto: Materiały prasowe Elie Saab
Foto: Materiały prasowe Elie Saab
Foto: Materiały prasowe Elie Saab

Tematy:

Nieprawidłowy email