Pokaz kolekcji Patrizia Aryton x Dawid Tomaszewski podczas Berlin Fashion Week

W czwartek wieczorem w ramach Mercedes-Benz Fashion Week Berlin odbył się pokaz kolekcji przygotowanej wspólnie przez markę Patrizia Aryton razem z jednym z najbardziej rozpoznawalnych na świecie polskich projektantów, Dawida Tomaszewskiego. Pokaz był także debiutem polskiej marki na rynku niemieckim. Na wybiegu zobaczyć można było propozycje na sezon jesień-zima 2017/18.

Marka Patrizia Aryton zadebiutowała na niemieckim rynku. Pokaz kolekcji przygotowanej wspólnie z cenionym projektantem Dawidem Tomaszewskim wpisany był w oficjalny grafik pokazów Mercedes-Benz Fashion Week Berlin.

Na wybiegu zaprezentowanych zostało 27 sylwetek, które w oryginalnie przygotowanych stylizacjach definiowały przygotowaną przez markę kolekcję na jesień-zimę 2017/18.

Projekty powstały na podstawie ponadczasowych propozycji i najbardziej charakterystycznych projektów zaprezentowanych dotychczas przez Dawida Tomaszewskiego, przetłumaczone na język marki Patrizia Aryton. Dzięki zastosowaniu nowych tkanin i wzorów klasyczne płaszcze marki zostały pokazane w zupełnie nowej odsłonie. Na wybiegu nie zabrakło też koloru. Pojawił się odcienie żółtego, seledynu, ale też czerwień i granat oraz charakterystyczna dla Patrizii Aryton magenta. Tomaszewski myśląc nad paletą barw do kolekcji, inspirował się wyjątkową kulturą i życiem Marrakeszu.

Tematy:

Nieprawidłowy email

Foto: Materiały prasowe

Patrizia Aryton x Dawid Tomaszewski

Kolekcja jesień-zima 2017/18

Pokaz kolekcji Patrizia Aryton x Dawid Tomaszewski podczas Berlin Fashion Week (slajd 1 z 25)

Reklamy
Koniec bloku reklamowego