Oryginalne meble inspirowane koszami plażowymi

Polski design rozkwita. Projektanci prześcigają się w innowacyjnych rozwiązaniach, tworząc nowoczesne meble oparte na tradycyjnej produkcji. Jest stylowo, funkcjonalnie i bardzo elegancko. Zobaczcie oryginalną kolekcję mebli inspirowaną wakacjami nad polskim morzem.

Foto: Materiały prasowe

Coraz więcej dobrego mówi się o polskim wzornictwie. Nasi projektanci cenią sobie jakość sztuki użytkowej, którą stawiają ponad masowością, wybierają inteligentne rozwiązania, ułatwiające codzienne życie. Z drugiej strony rośnie również zapotrzebowanie na takie przedmioty – stworzone z myślą o tych, którzy we współczesnym świecie szukają odrobiny ciszy i koncentracji.

Foto: www.vank.pl

Polskie marki wybijają się awangardowym podejściem do designu, tworzą piękne meble z ekologicznych materiałów najwyższej jakości, chroniąc środowisko naturalne. To bez wątpienia nasz ogromny atut na arenie międzynarodowej. W ostatnich latach pojawiło się wiele takich firm w kraju: Hayka, Noti i wiele innych. Wyrafinowane wzornictwo dostępne jest w bogatej gamie kolorystycznej.

Foto: VANK

Będąc myślami jeszcze na wakacjach, warto zwrócić uwagę na przykład na nową kolekcję polskiej marki VANK-„Mello” - która zainspirowana została koszami plażowymi. Jeżeli tęsknicie za szumem morza i błogim plażowaniem, to te meble na pewno wam o tym przypomną i pozwolą na chwile odpoczynku.

Foto: www.vank.pl

„Mello” ma w swojej ofercie nowoczesne sofy, fotele, a także budki i boksy akustyczne. Wysokiej klasy tkaniny wykonane z 95% wełny nowozelandzkiej są dostępne w 75 zestawieniach kolorystycznych i farbowane tylko przy pomocy ekologicznych barwników. Meble VANK sprawdzą się zarówno w przestrzeni domowej, jak i biurowej. Spersonalizowana, niebanalna i wyrazista estetyka to coś, co lubimy najbardziej. My kochamy użyteczne i piękne obiekty, a Wy?

Tematy:

Nieprawidłowy email