Pokaz Louis Vuitton Cruise 2017

Ultrakolorowa i nowoczesna kolekcja, przepiękna sceneria, a do tego tłum gwiazd. Tak było na pokazie Louis Vuitton Cruise 2017, który odbył się w Muzeum Sztuki Współczesnej w brazylijskim Niterói.

Foto: East News

28 maja odbył się długo wyczekiwany pokaz Louis Vuitton Cruise 2017. Wydarzenie miało miejsce w Muzeum Sztuki Współczesnej w brazylijskim Niterói, z widokiem na przepiękny widok Rio de Janeiro.

Foto: East News Pokaz Louis Vuitton

Oryginalny budynek przypominający latający spodek zaprojektowany został przez Oscara Niemeyera, brazylijskiego architekta i przedstawiciela światowej architektury modernistycznej. W tej niezwykłej budowli Louis Vuitton przedstawił resortową kolekcję 2017, która utrzymana została w sportowym duchu, zbliżających się Igrzysk Olimpijskich. kolekcja jest kolorowa, dynamiczna, eklektyczna oraz pełna nowoczesnych detali: wycięcia i rozcięcia nadają oryginalności całej kolekcji i świetnie uzupełniają się z klasycznymi elementami.

Foto: East News Louis Vuitton Cruise

Jak podkreśla Nicolas Ghesquière, dyrektor kreatywny Louis Vuitton, inspiracją do stworzenia kolekcji była wielokulturowość Brazylii oraz jej architektura. -Będzie to drugie miejsce, zaraz po posiadłości Boba i Dolores Hope projektu Johna Lautnera w Palm Springs, poprzez które kontynuujemy naszą architektoniczną podróż, która charakteryzuje Maison Louis Vuitton. – mówił dyrektor kreatywny Louis Vuitton.

Foto: East News Louis Vuitton Cruise

Na tym wyjątkowym wydarzeniu nie zabrakło największych gwiazd, m.in. Alicii Vikander, Isabeli Fontany oraz Catherine Deneuve. Warto również podkreślić, iż dom mody Louis Vuitton objął swoim patronatem cztery wystawy odbywające się w muzeum.

Foto: East News Pokaz Louis Vuitton
Foto: Getty Images Louis Vuitton Cruise
Foto: Getty Images Kolekcja Louis Vuitton Cruise

Tematy:

Nieprawidłowy email