Wyjątkowa kolekcja naturalnych kosmetyków & Other Stories

Otwarty niedawno sklep & Other Stories oprócz ubrań oferuje także dodatki oraz kosmetyki. Wśród nich znalazł się nowa linia naturalnych kosmetyków & Other Stories stworzona przez paryskie atelier marki. Kolekcja kosmetyków świetnie oddaje duch francuskiego wybrzeża, lasów, ziołowych ogrodów i metropolii.

Foto: Materiały prasowe

Nowa linia kosmetyków & Other Stories składa się między innymi z dwóch zapachów zamkniętych w pięknych flakonach z pompką oraz dziesięciu biodegradowalnych produktów do ciała. Wyróżnia je również wyjątkowy zapach, przy tworzeniu, którego uczestniczył znany francuski twórca perfum Jérôme Epinette.

Foto: Materiały prasowe & Other Stories

Do każdego produktu z linii Paris Atelier użyto starannie dobranych składników z regionów, które zainspirowały jej powstanie. Wśród kosmetyków inspirowanych wybrzeżem znalazła kojąca woda z kolcolistu i zmiękczające skórę algi zebrane w Bretanii. Produkty z „ziołowego ogrodu” dzięki użyciu ekstraktom z szafranu i róży z domieszką odżywczego miodu z Prowansji charakteryzują się antyoksydacyjnymi właściwościami. „Leśne” produkty zawierają nawilżający ekstrakt z białej trufli, odżywczy olej śliwkowy oraz masło z Gaskonii. Wody perfumowane z linii „Metropolia” dzięki połączeniu różnych nut i kompozycji zapachowych  to prawdziwa esencja Paryża.

Foto: Materiały prasowe & Other Stories

Tematy:

Nieprawidłowy email