COS zabiera nas w podróż pełną przygód

COS zabiera nas w daleką podróż za sprawą nowej publikacji o nazwie Expedition. Tym samym w najnowszym wydaniu COS Magazine możemy poznać nową kolekcję oraz kampanię wizerunkową na sezon jesień – zima 2015.

Foto: COS

Najnowsze, już siedemnaste wydanie magazynu poświęcone jest krajobrazom, przygodom i odkryciom, czyli wszystkiemu, co kojarzy nam się z podróżami. Motyw przewodni obrazują niesamowite zdjęcia, zachowane (podobnie jak estetyka ubrań COS) w minimalistycznym stylu. Sesja została zrealizowana nad brzegiem polodowcowego jeziora Fjallsárlón na Islandii. Prezentowana przez Fei Fei Sun (damska) i Laurie’ego Hardinga (męska) kolekcja zrodziła się z inspiracji Japonią: od misternie drapowanych warstw kimona do surowego minimalizmu dzieł sztuki nurtu Mono-ha. Zdjęcia do kampanii wizerunkowej wykonał Karim Sadli, a stylizację sesji przygotował Jonathan Kaye.

Foto: COS
Foto: COS
Foto: COS

Oprócz zjawiskowych zdjęć, w COS Magazine znajdziemy interesujące publikacje oraz wywiady z autorytetami, m.in. rozmowę z Kim Jae Youn. Koreanką, która – jako jedna z najmłodszych morskich kobiet haenyeo – bez maski tlenowej nurkuje na głębokość do 15 metrów, by łowić małże z dna wokół wyspy Cżedżu. Nicholas Vreeland, wnuk legendarnej redaktor naczelnej Vogue’a Diany, opowiada także historię swojej przemiany ze świetnie zapowiadającego się fotografa mody w buddyjskiego mnicha i prawą rękę Dalajlamy.

Foto: COS
Foto: COS

Tematy:

Nieprawidłowy email