Kolekcja butów i akcesoriów GX Gwen Stefani ekskluzywnie w Zalando

Gwen Stefani jest nie tylko znaną wokalistką, ale także fashionistką! Artystka już nie raz próbowała swoich sił jako projektantka, stworzyła także własną markę butów i akcesoriów GX. Już niedługo jej najnowsza kolekcja będzie dostępna także w Polsce!

GX / Getty Images

Gwen Stefani należy do grona niezwykle barwnych artystek. Wokalistka lubi bawić się modą nie tylko na scenie. Także podczas oficjalnych wyjść i prywatnych spotkań zawsze prezentuje charakterystyczne stylizacje i nigdy nie rozstaje się z czerwoną szminką! Nic zatem dziwnego, że gwiazda postanowiła wejść w romans z modą. Gwen Stefani próbowała swoich sił jako projektantka współtworząc kolekcje L.A.M.B., Harajuku Lovers i DWP. W lutym 2014 roku na rynku ukazała się pierwsza kolekcja GX – jej autorskiej marki butów i akcesoriów. Do tej pory produkty sygnowane nazwiskiem Stefani dostępne były wyłącznie na rynku amerykańskim, to jednak wkrótce się zmieni.

Już od końca lutego wiosenna kolekcja GX by Gwen Stefani dostępna będzie ekskluzywnie w sklepie Zalando. Jej głównym motywem jest styl lat 90-tych, etno i punk. Artystka uwielbia seksowne szpilki, które współgrają z uliczną modą – takich modeli z pewnością nie zabraknie w najnowszej kolekcji. Podobnie jak zestawienia czerni i bieli z neonami – ulubionych kolorów Gwen Stefani.

-Kolekcja jest kolorowa, modna i ma charakter. Zamysłem linii GX jest stworzenie produktu wysokiej jakości, który po prostu masz ochotę założyć, przy okazji nie przepłacając za niego - powiedziała artystka.

Ceny butów z kolekcji GX na sezon wiosna – lato 2015 wynoszą od 339 zł do 729 zł.

GX / Getty Images
GX / Getty Images

Tematy:

Nieprawidłowy email