Piękne suknie ślubne polskiej marki

Sezon ślubny ruszył na dobre – doskonale wiedzą o tym przyszłe panny młode, które szykują się do najważniejszego wydarzenia w swoim życiu. Wiedzą o tym także wszystkie kobiety, które po prostu lubią podziwiać dostojną, ślubną modę. Dla jednych i drugich prawdziwą ucztę przygotowała marka Bizuu.

Foto: Materiały prasowe

Jeśli jeszcze nie wiesz, jak powinna wyglądać twoja kreacja, powinnaś zapoznać się z ofertą Bizuu. Projektantki zadbały o to, by ich klientki  miały w czym wybierać, dlatego w kolekcji BRIDAL 2015 znaleźć można różnorodność form i krojów: długie, krótkie, z dekoltem w kształcie litery V i łódki, odkrytymi plecami, czy z gorsetem.

Foto: Materiały prasowe

W kolekcji wykorzystane zostały najszlachetniejsze tkaniny: od jedwabnej organzy przez żorżetę po koronki francuskie. Bizuu proponuje zarówno materiały gładkie w wersji minimalistycznej jak i ozdobne, z naszytymi kryształkami Swarovskiego i delikatnymi koralikami.

Foto: Materiały prasowe

Czasy, w których oczekiwanie na wymarzoną suknię ślubną trwało po kilka – kilkanaście miesięcy, odeszły do lamusa. Polska marka realizuje zamówienia w terminie do 6 tygodni!

Foto: Materiały prasowe

Mężatki oraz panie, którym jeszcze nie w głowie organizacja wesela mogą nacieszyć wzrok piękną, klimatyczną sesją zdjęciową autorstwa Łukasza Pukowca. Przed obiektywem stanęła Cleo z agencji MODEL PLUS. Za makijaż modelki odpowiedzialna była Marta Gąska, a za fryzury Łubiński-Kowalski.

Foto: Materiały prasowe
Foto: Materiały prasowe

Tematy:

Nieprawidłowy email