Tłumy po najnowszą kolekcję Kenzo dla H&M

Powtórka sprzed roku. Tak w skrócie można podsumować to, co działo się dziś w sklepach H&M. Rok temu tłumy dobijały się po najnowszą kolekcję Balmain dla H&M. Teraz na łowy wybrali się miłośnicy Kenzo, który stworzył kolekcję dla szwedzkiej sieciówki.

Foto: East News

Każda kolekcja wielkiego projektanta dla szwedzkiej sieciówki wzbudza mnóstwo emocji. Rok temu ubrania Balmain dla H&M rozeszły się niczym świeże bułeczki. Podobnie było dzisiaj.

Foto: East News Kolejka po ubrania Kenzo

Po ultrakolorową kolekcję Kenzo ustawiły się tłumy. Tuż po godzinie 9.00 otwarto sklepy H&M w Krakowie i Warszawie. Nie było jednak aż tak wielkiej bitwy o ciuchy, jak rok temu, przy premierowej linii Balmain.

Foto: East News Kolejka po ubrania Kenzo dla H&M

Damska kolekcja Kenzo X H&M objęta została limitem. Jedna osoba mogła wyjść ze sklepu tylko z jednym modelem. Klienci, którzy upolowali perełki Kenzo, postanowili je sprzedać w internecie po mocno zawyżonej cenie. Warto podkreślić, iż najtańsza rzecz od Kenzo – kolorowa wełniana czapka kosztuje 80 zł, natomiast najdroższa to wzorzysta sukienka, w cenie 1599 zł.

Foto: East News Kenzo dla H&M

Tematy:

Nieprawidłowy email