Kinga Rusin walczy o prawa do Pat&Rub

Gwiazda przez wiele lat promowała swoje kosmetyki w Polsce. Dziś oświadczyła, że zrywa umowę handlową z firmą Aromeda.

Foto: East News

Kinga Rusin postanowiła swoją decyzję podać do publicznej wiadomości. Jak napisała w mailu do mediów:

Ponieważ jestem stroną pokrzywdzoną w tej sprawie przez firmę, która wyłudziła ode mnie świadczenia i jest moim wieloletnim dłużnikiem oraz żeruje na mojej marce Pat&Rub, a sprawa jest w sądzie, postanowiłam ujawnić fakty opinii publicznej.

Kosmetyki Pat&Rub są dostępne na polskim rynku od ośmiu lat. To pierwsza tego typu marka, która w swojej ofercie ma naturalne i ekologiczne produkty.

Foto: Materiały prasowe Pat&Rub

Gwiazda twierdzi, że jest właścicielką znaku towarowego i autorką receptur ekologicznych kosmetyków Pat&Rub. Jak powiedziała: "Dług Aromedy wynosi powyżej miliona złotych - nie ma żadnych wątpliwości, bo firma potwierdzała saldo zadłużenia. Sąd wydał postanowienie o zajęciu konta Aromedy, ale nie ma tam pieniędzy. Dlatego jedyną szansą na odzyskanie, choć części należności było złożenie wniosku o ogłoszenie upadłości Aromedy, która nie może regulować swoich należności. Wniosek został złożony."

We wrześniu kosmetyki Pat&Rub będą miały nową odsłonę i ulepszoną recepturę.

Foto: Materiały prasowe Pat&Rub

Marka już zdążyła odnieść się do sprawy publicznie, oznajmiając, że żegna się z marką Pat&Rub, zastępując ją nową linią kosmetyków Naturativ.

Tematy:

Nieprawidłowy email