Kim Kardashian śmieje się z siebie samej w reklamie T-Mobile

Kim Kardashian zagrała samą siebie w komicznej reklamie sieci komórkowej. Spot, który zostanie pokazany w trakcie Super Bowl to dowód na to, że Kim nie dość, że ma poczucie humoru, to jeszcze umie się śmiać z siebie samej. (Oczywiście za wielkie pieniądze.)

VU MAG

Kim Kardashian nieustannie próbuje popsuć internety. Raz jej się udaje, raz nie. Z reguły robi wszystko śmiertelnie poważnie. I raczej nie słynie z dystansu do siebie i swojego wizerunku. Ale widać nie wiemy jeszcze wszystkiego o celebrytce, która nie ma oporów przed pokazywaniem wszystkiego. Może chodziło o pieniądze, a może Kim faktycznie umie się śmiać z samej siebie.

Kim Kardashian nagrała reklamę T-Mobile, która zostanie wyemitowana podczas Super Bowl. Spot miał swoją premierę w programie Conana, w amerykańskiej telewizji. Wideo utrzymane jest w szalenie poważnym, wręcz patetycznym tonie zarezerwowanym z reguły dla kampanii społecznych na rzecz zwierząt. Filmik otwiera scena w której Kim ze smutną miną obwieszcza iż każdego miesiąca miliony gigabajtów danych są bezpowrotnie tracone przez użytkowników telefonów komórkowych. Następnie widzimy Kim pstrykającą selfies w najróżniejszych miejscach i pozach: na korcie tenisowym, w garderobie, na nartach. Głos z offu mówi iż gigabajty te można by wykorzystać aby podziwiać makijaż Kim, backhand Kim, ubrania Kim, wakacje Kim i jeszcze raz ubrania. Na koniec żona Kanye Westa apeluje: „Proszę, uratujcie dane.”

Prawda, że całkiem zabawne?

Tematy:

Nieprawidłowy email