Kenzo zaprojektuje kolekcję dla H&M

Kenzo dołącza do grona projektantów high fashion, współpracujących z H&M. Paryski dom mody stworzy dla szwedzkiej sieciówki kolekcję ubrań i akcesoriów, sygnowaną swoim logo.

Foto: Materiały prasowe

Premiera Kenzo x H&M zapowiadana jest na 3 listopada 2016 roku.

Każdego roku początek listopada to modowa uczta dla fashionistów ze szczuplejszymi portfelami. Właśnie wtedy szwedzka sieciówka organizuje premiery kolekcji, jakie tworzy dla niej śmietanka światowych kreatorów mody. Był już Karl Lagerfeld, Roberto Cavalli, Jimmy Choo, Alexander Wang. Była Donatella z rodzinnym domem mody Versace, Isabel Marant i Marni, a ostatnio także Balmain. Teraz przyszedł czas  na Kenzo.

Paryski dom mody charakteryzuje się oryginalnymi krojami i tętniącymi życiem wzorami. Feria kolorów i pomysłowych printów kojarzy się z azjatycką egzotyką założyciela marki – Japończyka, Kenzo Takady. Globalne wpływy i tradycje łączą się tu z energią ulicy, dzięki czemu powstają inspirujące kolekcje dostępne dla fanów na całym świecie. Moda Kenzo jest wyrazem wolności, radości i indywidualizmu.

Już nie możemy się doczekać, żeby podzielić się ze wszystkimi światem wykreowanym przez KENZO x H&M pełnym pomysłowości, zabawy i miłości do mody – mówi Ann-Sofie Johansson, Creative Advisor w H&M.

Foto: Materiały prasowe Kenzo x H&M

Przy okazji tej współpracy z H&M chcemy stworzyć coś ambitnego, przesunąć granice i przekazać całemu światu nową energię KENZO – mówią Carol Lim i Humberto Leon, Dyrektorzy kreatywni KEZNO.

Nie mam wątpliwości, że współpraca z Kenzo zaowocuje najbardziej kolorową i tętniącą życiem kolekcją w historii H&M.

Foto: Materiały prasowe Kenzo x H&M

Tematy:

Nieprawidłowy email