Kendall + Kylie dla Topshop: pierwsze zdjęcia cool kolekcji

Siostry Jenner podbijają kolejne rynki. Nastolatki z rodziny Kardashianów już niebawem zadebiutują jako projektantki kolekcji dla Topshop. Ubrania sygnowane przez Kendall i Kylie trafią do sklepów marki w Europie już na początku czerwca.

Foto: Topshop

Kim Kardashian utorowała drogę do świata mody swoim młodszym siostrom. O ile jej pozycja w czołówce modowej elity jest dość ambiwalentna, one są kojarzone wyłącznie pozytywnie. Zwłaszcza Kendall, która w dwa lata została królową wybiegów. Kylie woli brylować na Instagramie i zbierać kolejnych fanów social media. Razem stworzyły brand, który przemawia do milionów młodych kobiet. Ten potencjał postanowił wykorzystać Topshop zaparszając dziewczyny do współpracy.

Foto: Topshop

Już 3 czerwca do sklepów brytyjskiej sieciówki zawita kolekcja ubrań „zaprojektowana” przez Kendall i Kylie. Cudzysłów jest celowy, bo chyba nikt z nas nie liczy na to, że zapracowane gwiazdy faktycznie cokolwiek zaprojektowały same. Niewątpliwie kolekcja jest inspirowana ich kalifornijskim stylem i będzie wierna duchowi marki. Ubrania będą miksem londyńskiego szaleństwa i amerykańskiego luzu.

Foto: Topshop

Na uwielbianym przez rodzinę Kardashianów – Jennerów Instagramie pojawiły się właśnie pierwsze zakulisowe fotki, przedstawiające prace nad kolekcją. Będzie seksownie: bandażowe i gorsetowe topy, frędzle we wszystkich kolorach, akcenty, które znamy i lubimy u młodych sióstr Jenner. Topshop wypuścił też zajawkę kolekcji, również na Instagramie. Całość tworzy bardzo fajny klimat i sprawia, że zaczynamy odliczać dni do premiery kolekcji. Kto wie, może będzie równie popularna jak projekty Kate Moss dla Topshop?

Tematy:

Nieprawidłowy email