Kendall Jenner w spódnicy Magdy Butrym. Wygląda obłędnie!

Magda Butrym w krótkim czasie stała się jedną z najbardziej pożądanych polskich projektantek, a jej ubrania pokochały polskie i zagraniczne gwiazdy. Niedawno w skórzanej spódnicy autorstwa Butrym zaprezentowała się Kendall Jenner.

Foto: East News

Ubiegły rok był dla Magdy Butrym pełen sukcesów. Polska projektantka doceniona została przez zagraniczny rynek mody. O jej kolekcjach rozpisywał się "The New York Times", z kolei ubrania Butrym trafiły do jednego z najbardziej prestiżowych domów towarowych świata - Bergdorf Goodman przy słynnej Piątej Alei w Nowym Jorku.

Projekty Butrym pokochały również zagraniczne gwiazdy. W ubraniach polskiej projektantki paradowały m.in. Heidi Klum, Chrissy Teigen, Alessandra Ambrosio, Jourdan Dunn oraz Kim Kardashian. Kobiece propozycje Butrym spodobały się również młodszej siostrze Kim- Kendall Jenner.

Foto: East News Kendall Jenner
Foto: East News Kendall Jenner
Foto: East News Kendall Jenner

Top modelka przyłapana została niedawno przez fotoreporterów na jednej z ulic Nowego Jorku. Kendall miała na sobie ręcznie plecioną skórzaną mini z frędzlami z kolekcji ss 2017 Magdy Butrym. Do niej dobrała czarną koszulkę z nadrukiem i oversizową puchową kurtkę. Całość nieco zadziornej stylizacji uzupełniły duże kolczyki-koła. Trzeba przyznać, że w spódnicy Magdy Butrym Kendall wyglądała zjawiskowo!

Tematy:

Nieprawidłowy email