Kendall Jenner w sesji inspirowanej "Alicją w krainie czarów"

Twarz Kednall Jenner zdobi wiele okładek i sesji dla modowych magazynów. Tym razem przyrodnia siostra Kim Kardashian została bohaterką bajkowej sesji dla amerykańskiego „Vogue’a”.

Foto: Materiały prasowe

Ten rok z pewnością jest dobry dla Kendall Jenner. 20-letnia modelka wzięła udział w licznych kampaniach, sesjach zdjęciowych oraz pokazach mody. W ubiegłym tygodniu mogliśmy ją podziwiać w jubileuszowym pokazie Victoria’s Secret. Z kolei kilka dni temu pojawiły się w sieci zdjęcia Kendall, która zapozowała do grudniowego numeru amerykańskiej edycji „Vogue'a”.

Foto: Materiały prasowe Kendall Jenner

Fotografie Merta Alasa i Marcusa Piggotta utrzymane zostały w bajkowej stylistyce nawiązującej do „Alicji w krainie czarów”. Blondowłosa Kendall prezentuje się na nich w oryginalnych kreacjach, otoczona bajkowymi postaciami. To chyba pierwsza, tak bardzo oderwana od rzeczywistości sesja, w której siostra Kim Kardashian wzięła udział.

Foto: Materiały prasowe Kendall Jenner

Surrealistyczne zdjęcia gwiazd w ostatnim czasie święcą triumfy. Niedawno Cate Blanchett pozowała Timowi Walkerowi dla "W Maazine", który tworząc sesje z jej udziałem, zainspirował się powieścią „Mały Książę".

Tematy:

Nieprawidłowy email