Kendall Jenner w obiektywie Karla Lagerfelda w Harper’s Bazaar

Kariera Kendall Jenner wkracza na wyższy poziom – młodsza siostra Kim Kardashian już nie jest tylko ciekawym zjawiskiem na wybiegu, a stała się prawdziwą topową modelką. Jej pracę (i urodę) docenił sam Karl Lagerfeld, który zaprosił ją do sesji haute couture dla magazynu Harper’s Bazaar.

Harper's Bazaar

Ci, którzy sądzili, że Kendall Jenner zniknie z modelingu tak szybko, jak się w nim pojawiła będą zaskoczeni. Młodsza siostra Kim Kardashian pojawiła się na 34 wybiegach mody, podpisała kontrakt z Estee Lauder i stała się ulubienicą projektantów. 19-latka zdobyła także serce największego modowego guru – samego Karla Lagerfelda.

Projektant, który jak wiemy jest także pasjonatem fotografii, zaprosił Kendall do sesji zdjęciowej dla magazynu Harper’s Bazaar. Zdjęcia w majowym wydaniu pisma są wyjątkowe nie tylko ze względu na postać fotografa, ale także ich charakter. Tzw. sesja haute couture jest tak samo prestiżowa, jak pokazy tych kolekcji.

Można uznać ją zatem za kolejny sukces na koncie Kendall Jenner. Karl Lagerfeld sfotografował młodziutką modelkę w kreacjach haute couture takich domów mody jak: Valentino, Armani Privé, czy Chanel. Oprócz zdjęć na najwyższym światowym poziomie oraz okładki dla majowego Harper’s Bazaar, Kendall udzieliła także obszernego wywiadu na temat jej kariery i nowego rozdziału w życiu.

Harper's Bazaar
Harper's Bazaar
Harper's Bazaar

Tematy:

Nieprawidłowy email