Kendall Jenner w kampanii Givenchy

Kendall Jenner zgarnęła kolejny lukratywny kontrakt. Młoda modelka i siostra Kim Kardashian pojawi się w jesienno – zimowej kampanii Givenchy. Przyjaźń z Riccardo Tisci popłaca!

Kendall Jenner na pokazie Givenchy

Kendall Jenner może spokojnie powiedzieć, że to jej rok. Mamy dopiero czerwiec, a dziewczyna już pojawiła się na wybiegu u Marka Jacobsa, Chanel i Givenchy. Wzięła udział w sesji zdjęciowej do Vogue Paris. Stanęła na czerwonym dywanie w kontrowersyjnej kreacji. Katie Grand, z LOVE niemal wyznała jej miłość (nomen omen). A teraz nadeszło ukoronowanie jej modelingowej kariery: Jenner jest jedną z modelek, które biorą udział w jesiennej kampanii Givenchy. To ogromny, ogromny sukces nawet dla dziewczyn z dużo bardziej imponującym dorobkiem.

Nie ukrywajmy: sam dorobek, śliczna buzia i świetna figura to za mało, by dostać angaż u Riccardo Tisci. Pomaga natomiast fakt, że projektant jest przyjacielem rodziny, uszył suknię ślubną starszej siostry i ewidentnie dał się omamić matce Kendall – Kris Jenner.

Kendall Jenner w reklamie Givenchy

Zdjęcie, które wyciekło do sieci, na pewno pochodzi z jesiennej kampanii domu mody (potwierdziła to rzeczniczka prasowa). Oprócz Kendall w kampanii biorą udział: Jamie Bouchert, Mariacarla Boscono oraz Peter Brant II. Klimat fotografii Merta i Marcusa jest mroczny i ciężki. Futra, skóra i odziana jedynie w bieliznę Mariacarla.

Kolejne fotki zapewne niedługo zostaną zaprezentowane prze Givenchy. Zaś miłośnicy Kendall mają się z czego cieszyć. Młodsza siostra Kim udowodniła, że z całej gromadki Kardashianów to ona najlepiej radzi sobie w świecie mody.

Tematy:

Nieprawidłowy email