Kendall Jenner w kampanii Calvin Klein Jeans

Spekulacje o tym, że młodsza siostra Kim Kardashian ma zostać twarzą Calvina Kleina pojawiały się przez kilka ostatnich miesięcy, ale dopiero teraz prawda wyszła na jaw. Kendall Jenner została nową twarzą Calvin Klein Jeans.

Calvin Klein Jeans

Na początku mówiło się o tym, że Kendall ma reklamować bieliznę Calvina Kleina wraz z Justinem Bieberem. Nadzieje na kampanię CK nie opadły nawet, gdy świat obiegły zdjęcia wokalisty w towarzystwie Lary Stone. Kampania reklamowa dla Calvina Kleina to trampolina zawodowa w świecie modelingu, więc zatrudnienie do niej Kendall było tylko kwestią czasu.

Jak się okazuje, warto było czekać. Siostra Kim Kardashian została twarzą linii Calvin Klein Jeans i wzięła udział w międzynarodowej kampanii limitowanej linii #MyCalvins. Kendall Jenner towarzyszy model – Simon Nessman. Biorąc pod uwagę fakt, że kampania bielizny CK Justina Biebera była przedmiotem drwin całego modowego świata, Kendall może cieszyć się z takiego obrotu spraw.

Nowa odsłona kultowej kampanii Clavin Klien Jeans została stworzona przez głównego dyrektora kreatywnego marki. Kevin Carrigan mocno inspirował się zdjęciami z lat 90-tych, chcąc zatrzymać klimat tamtych czasów. Marka ogłosiła, że oficjalna premiera kolekcji odbędzie się 15-tego kwietnia.

Calvin Klein Jeans
Calvin Klein Jeans
Calvin Klein Jeans
Calvin Klein Jeans

Tematy:

Nieprawidłowy email