Kendall Jenner kolejną gwiazdą pokazu Victoria’s Secret

Lepszego prezentu na 20. urodziny nie można sobie wymarzyć. Kendall Jenner dołączyła do grona modelek Victoria’s Secret i będzie można zobaczyć ją na wybiegu podczas najbliższego pokazu marki.

Foto: Getty Images

O skrzydałach Aniołka marzy niejedna modelka. Jeszcze, jeśli taka wiadomość przychodzi do ciebie w dniu urodziny – bajka. Kendall Jenner skończyła dziś 20 lat i tego samego dnia marka Victoria’s Secret podała do wiadomości, że to właśnie siostra Kim Kardashian jest kolejną dziewczyną, którą 10 listopada zobaczyć będzie można na wybiegu podczas zbliżającego się wielkimi krokami pokazu marki w Nowym Jorku.

Plotki o tym, że Jennerka zostanie jednym z Aniołków VS, krążyły już od dawna. Stać się tak miało w zeszłym roku, jednak na przeszkodzie stanął pokaz Chanel, w którym Kendall zdecydowała się wziąć udział.

Na wybiegu Victoria’s Secret zobaczymy także jej przyjaciółkę Gigi Hadid, a prezentacja Fantasy Bra przypadnie Lily Aldridge. Podczas pokazu będzie można usłyszeć Ellie Goulding, Selenę Gomez oraz The Weeknd. Niestety, Rihanna odwołała swój udział w wydarzeniu.

Tematy:

Nieprawidłowy email