Kendall i Kylie Jenner w kampanii Balmain

Minął nieco ponad miesiąc od premiery pierwszej kolekcji sióstr Jenner dla Topshop, a Kendall i Kylie znów (wspólnie) atakują rynek mody. I to ciężkimi działami. Kendall i Kylie Jenner wzięły udział w najnowszej kampanii Balmain.

Foto: Balmain

Och, jak dobrze być siostrą Kim Kardashian i szwagierką Kanye Westa – bliskich przyjaciół Oliviera Rousteinga. Nie ma wątpliwości, że to dyrektor kreatywny Balmain wpadł na pomysł zaangażowania młodszych sióstr Kim do najnowszej kampanii francuskiego domu mody. To właśnie Olivier Rousteing na sowim Instagramie opublikował pierwsze zdjęcie z nowego, wspólnego projektu sióstr Jenner.

Zdjęcia utrzymane są w nieco mrocznym klimacie, a pięknie ubrane i perfekcyjne wystylizowane dziewczyny wyglądają bardzo apetycznie i niemal identycznie! Autorem zdjęcia jest Mario Sorrenti.

Foto: Balmain

To już drugi wspólny projekt sióstr Jenner. Mam nieodparte wrażenie, że ze swoim wyrobionym nazwiskiem i statusem najgorętszego nazwiska sezonu Kendall będzie teraz skupiać się na karierze młodszej siostry. Czy uda jej się zaistnieć w świecie modelingu?

W tym samym cyklu Balmain zatytułowanym „Siblings”(„Rodzeństwo”) wystąpiły także siostry Hadid oraz Joan i Erika Smalls. Nie ma jednak wątpliwości, że to siostry Jenner skupią na sobie całe zainteresowanie.

Foto: Balmain
Foto: Balmain

Tematy:

Nieprawidłowy email