Kendall Jenner i jej sposób na wysokie obcasy

Siostry Kardashian – Jenner chodzenie na wysokich obcasach mają we krwi. Nie ma dnia, żeby któraś z nich nie pozowała na ściance w niebotycznie wysokich szpilkach. Dla niziutkiej Kim (159 cm) to niezastąpione rozwiązanie. Kendall (178 cm) nie musi dodawać sobie centymetrów. Ale wzięta modelka uwielbia obcasy i chodzi w nich coraz częściej. Jaki jest jej sposób by wytrwać całą noc na szpilkach?

fot. Bulls Press

Kendall Jenner jest modelką z krwi i kości. Na wybiegu może założyć wszystko. Prywatnie lubi luźny styl, jaki preferują jej koleżanki: Gigi, Cara czy Hailey. Dżinsowe rurki, kozaki na płaskim obcasie, adidasy. Jednak wieczorami Kendall znów jest przede wszystkim modelką i gwiazdą. Na czerwonym dywanie musi być w szpilkach. Jak ona to wytrzymuje? Po całym dniu pracy na wybiegu ma jeszcze siłę by założyć sandałki od Blahnika czy czółenka od Louboutina? Kwestia ta frapuje nie tylko mnie, ale i redaktorki z amerykańskiej edycji ELLE. We wtorek, po pokazie Chanel zapytały więc Kendall jak ona to robi.

„Jeśli mam być szczera, to szpilki są dość bolesne. Zwłaszcza, że mam najdłuższe palce u nóg pod słońcem, są jak nogi pająka! Palce u rąk też mam długie. Więc w sandałkach podwijam palce, co jest niewygodne. Najważniejsze, to mieć dobre buty [tego wieczoru Kendall miała na sobie białe sandałki Manolo Blahnik]. Moje są bardzo wysokie. Więc przenoszę ciężar ciała z jednej stopy na drugą. Musisz ciągle ruszać stopami!” wyznała Kendall.

fot. Bulls Press

Przestępowanie z nogi na nogę? Na krótszą metę całkiem się sprawdza, bo co chwila odciążasz jedną stopę. Ale wygląda dość zabawnie, zwłaszcza gdy jesteś na oficjalnej imprezie. Może to sprawiać wrażenie, bardziej niż stopy, boli cię pełny pęcherz.

Metoda Kendall jest jednym rozwiązaniem. Ale ja wolę się trzymać metody Agnieszki z naszej redakcji. Choć wygląda dziwnie, działa! Każda z nas przetestowała to na swojej skórze i niczym siostry Kardashian możemy śmigać w szpilkach od rana do wieczora. Aby ulżyć swoim stopom wystarczy zwykły plaster. Należy skleić nim trzeci i czwarty palec stopy (licząc od największego), aby zmniejszyć ból w podbiciu.

Tematy:

Nieprawidłowy email