Kendall Jenner w jesiennej kampanii Calvina Kleina odsłania piękne ciało

Kendall Jenner jest jedną z czterech modelek, które Calvin Klein zaangażował do jesiennej kampanii swojej bielizny. Joan Smalls, Isabeli Fontana i Edita Vilkeviciute pozują razem z Kendall w uwodzicielskiej, minimalistycznej bieliźnie Calvin Klein.

Foto: Materiały promocyjne

Calvin Klein zaprosił cztery topowe modelki do jesiennej kampanii Calvin Klein Underwear. Kendall Jenner, Joan Smalls, Isabeli Fontana i Edita Vilkeviciute stanęły przed obiektywem Mikaela Janssona podczas uwodzicielskiej sesji zdjęciowej, „The Original Sexy”.  Modelki świetnie prezentują się w prostej bieliźnie kultowego amerykańskiego projektanta. Seksowne balkonetki ozdobione koronką, minimalistyczne biustonosze push – up i racer back, koronkowe figi są niesamowicie zmysłowe. Dziewczyny z rozpuszczonymi włosami i minimalnym makijażem wyglądają jakby dopiero wyszły z łóżka. Janssonowi udało się stworzyć aurę intymności, a Jenner dodaje, że praca przy sesji była bardzo przyjemna. „Było bardzo fajnie. W końcu każda dziewczyna uwielbia pozować w bieliźnie. Zawsze jest to przyjemne,” powiedziała w rozmowie z WWD. „Jestem blisko z Joan, przyjaźnię się ze wszystkimi dziewczynami.”

Dla Kendall jest to już trzecia kampania Calvina Kleina – na początku roku zadebiutowała jako twarz linii dżinsów Kleina. To dla modelki bardzo lukratywny kontrakt. Przypomnijmy, że Kate Moss na początku kariery również współpracowała z Calvinem Kleinem. A patrząc na to, jak rozwija się Kendall możemy już teraz przepowiadać, że za kilka lat osiągnie status ikony modelingu, dokładnie tak, jak Kate.

Foto: Materiały promocyjne
Foto: Materiały promocyjne
Foto: Materiały promocyjne
Foto: Materiały promocyjne
Foto: Materiały promocyjne

Tematy:

Nieprawidłowy email