Kendall Jenner i Cara Delevingne dla magazynu LOVE

Narodziła się nowa przyjaźń w show biznesie (tzn. modelingu). Dwie największe skandalistki świata mody znalazły wspólny język i ostatnio są nierozłączne. Ale to nie wszystko! Kendall Jenner i Cara Delevingne coraz częściej wiążą się także zawodowo – ostatnio występują na okładce magazynu LOVE w odważnej, seksualnej pozie.

Bulls Press

Kendall Jenner jest najgłośniejszym odkryciem ostatnich sezonów, a ekspresowe tempo jej kariery bez wątpienia stanowi precedens w historii modelingu. Cary Delevingne nie trzeba już nikomu przedstawiać – Brytyjka od kilku lat nie schodzi z okładek magazynów (nie tylko w kontekście zawodowym, ale także prywatnym), wybiegów największych projektantów mody, a marki zabijają się o jej wizerunek. Są piękne, młode i niewyobrażalnie popularne. Co jeszcze łączy obie panie? Przyjaźń!

Wszystko wskazuje na to, że ta relacja jest naprawdę głęboka. Modelki spędzają sporo wolnego czasu, razem imprezują i wspólnie pozują na ściankach. Mają wspólne tematy zawodowe – ostatnio obie wybrały Karla Lagerfelda i zamiast w pokazie Victoria’s Secret, poszły na wybiegu Chanel. Modelki także stanęły przed obiektywem Solve Sundsbo w sesji do magazynu LOVE. Sam fakt ukazania się na zdjęciu dwóch najgorętszych nazwisk modelingu budzi zainteresowanie, ale zdjęcie, które ukazało się w internecie zdecydowanie przekroczyło granice zwykłej ciekawości i mocno weszło w kategorię kontrowersji.

Bulls Press

Modelki występują na nim w erotycznej pozie: Kendall Jenner okrakiem siedzi na kolanach Cary Delevingne, która mocno obejmuje tułów swojej przyjaciółki. O ile twarz Kendall przysłaniają rozwiane włosy, tak mina Delevingne jest wymowna – rysuje się na niej desperacka chęć zatrzymania bliskiej osoby. Trudno jednoznacznie stwierdzić, czy zdjęcie jest okładką magazynu, czy tylko zapowiedzią większego wydarzenia z modelkami w roli głównej. O tym, jak głosi napis na fotografii magazynu LOVE, przekonamy się 9 lutego 2015 roku.

Bulls Press
Bulls Press
Bulls Press
Bulls Press

Tematy:

Nieprawidłowy email