Kendall Jenner blondynką!

Kiedy myślimy o urodzie sióstr Kardashian, blond włosy są ostatnim skojarzeniem, jakie przyszłoby nam do głowy. A jednak znane skandalistki lubią iść pod prąd: najpierw Kim, później Khloe, a teraz Kendall pokazują się w blond włosach!

Foto: Getty Images

Platynowy blond na głowie Kim Kardashian skradł blask projektantów i stał się wydarzeniem ostatniego Paris Fashion Weeka. Najsłynniejsza celebrytka świata szybko wróciła do swojego naturalnego koloru włosów, ale siostry poszły w jej ślady. Najpierw Khloe drastycznie rozjaśniła kruczoczarne loki, a teraz do grona blondynek dołączyła Kendall Jenner!

Na szczęście metamorfoza modelki jest tymczasowa – Kendall Jenner została ucharakteryzowana do najnowszej kampanii marki Fendi. Wraz ze swoją koleżanką po fachu - Lily Donaldson wzięły udział w sesji zdjęciowej, na planie której świetnie się bawiły. Na zdjęciach opublikowanych na Instagramie widzimy roześmiane modelki w szlafrokach i perukach drastycznie zmieniających ich wizerunki. Za kolorystyczną metamorfozą włosów (czyli za doborem peruk) stoi jeden z najsłynniejszych stylistów fryzur na świecie: Sam McKnight.

Tematy:

Nieprawidłowy email