Sexy mama Keira Knightley na okładkach ELLE

Boskie ciało, kobieca siła, zmysłowa kokieteria – to tylko kilka słów, którymi opisać można okładkowe zdjęcia Keiry Knightley. Młoda mama właśnie pojawiła się na czterech okładkach magazynu modowego ELLE i udowadnia, że bycie mamą dodaje życiowego „kopa”!

Foto: ELLE

Wrześniowe wydanie amerykańskiego ELLE to aż cztery okładki, a na każdej z nich świeżo upieczona mama, trzydziestoletnia Keira Knightley. Choć krytycy niejednokrotnie powtarzali, że brytyjska gwiazda to „aktorka jednej miny”, zdjęcia Paoli Kudacki zdecydowanie temu zaprzeczają.

Foto: ELLE Keira Knightley na okładkach ELLE

Każda okładka to inna kobieta! Raz Keira Knightley zamienia się w kusicielkę w stylu Brigitte Bardot z mocną czarną kreską wokół oka i w oliwkowej sukience Prady, by za chwilę zamienić się w niesforną glampunkówę w metalicznej kurtce Loewe i diamentowych kolczykach De Grisogono. Na trzeciej okładce ELLE Keira Knightley zamienia się w radosną dziewczynę w stylu lat 90. Różowa sukienka Chanel, rozwiane loki, intensywny fiolet na oczach i czerwień na ostach. Jest słodko, landrynkowo, zabawnie. Na deser czwarta, główna okładka ELLE, która robi na nas największe wrażenie!

Foto: ELLE Keira Knightley na okładkach ELLE

Keira Knightley, ubrana w skórzaną marynarkę Ralpha Laurena, patrzy na nas wzrokiem filmowej wojowniczki. Rozwiane włosy, bardzo głęboki dekolt. Marynarka minimalnie zakrywająca pupę. Pasek spina gwiazdę w talii. Jaką ona ma talię?!?

- Czy to możliwe, aby tak wyglądała mama trzy miesiące po porodzie??? – z pewnością spytacie.

Cóż, wydaje mi się, że tak. Tym bardziej że Keira Knightley zawsze była bardzo, bardzo szczupła. Z drugiej strony, może to po prostu magia Photoshopa? Ręki nie dam sobie uciąć!

Foto: ELLE Keira Knightley na okładkach ELLE

Co w środku, oprócz modowej sesji z Keirą Knightley w roli głównej? Wywiad z trzydziestolatką, mamą, gwiazdą, która wyznaje, że ten najszczęśliwszy czas w jej życiu właśnie się zaczął. Czy łatwo być mamą? – pada pytanie.

- Wstawanie w nocy nie jest niczym przyjemnym – wyznaje gwiazda i dodaje, że to, co robi na niej największe wrażenie, to kobiece ciało.

- Będąc kobietą, nieraz patrząc w lustro, myślałaś: „jeśli tylko miałabym inne nogi albo ramiona, albo cokolwiek innego…”. Kiedy jesteś w ciąży, rodzisz dziecko, a potem je karmisz, wszystko w twoim ciele się zmienia. Zaczynasz wtedy rozumieć, że twoje ciało jest niesamowite!

Cóż, patrząc na okładki wrześniowego ELLE, musimy przyznać: ciało Keiry Knightley jest niesamowite i kropka!

Warto dodać, że to właśnie na łamach magazynu po raz pierwszy gwiazda podaje imię swojej córeczki.

- Ach, i jeszcze imię dziecka? To Edie!

Tematy:

Nieprawidłowy email