Katy Perry i Riff Raff jak Britney Spears i Justin Timebrlake

Gala MTV Video Music Awards charakteryzuje się tym, że gwiazdom puszczają wodze fantazji i na wielkiej imprezie o lokalnym zasięgu gotowe są wywołać jakiś głośny skandal. Nie inaczej było w tym roku.

Getty Images

Pamiętacie zdjęcia półnagiej Lil Kim z cekinowymi nakładkami sutkami? Albo najbardziej kontrowersyjną stylizację w historii show-biznesu, czyli Lady Gagę ubraną w suknię uszytą z mięsa? Głośnym echem też odbił się protest Kanye Westa przeciwko wręczeniu nagrody Taylor Swift. Zdaniem rapera, to Beyonce zasłużyła na wyróżnienie, a nie młodziutka wokalistka country. Tak, to wszystko działo się na imprezach MTV VMA. Każdego roku świat z niecierpliwością wyczekuje kolejnej gali telewizyjnej stacji, by zobaczyć nowy skandal z udziałem gwiazd.

W tym roku były spektakularne kreacje (albo ich nie było prawie wcale), byli dawno nie widziani celebryci i najbardziej topowe gwiazdy. Ale naszą uwagę przykuła Katy Perry i raper Riff Raff. Choć trudno ustalić, czy muzycy są parą (raper twierdzi, że tak, Katy Perry utrzymuje, że jest wyłącznie jej bliskim znajomym), to na tegoroczną galę MTV VMA przyszli razem. Zresztą, nawet jeśli nie pozowaliby wspólnie do zdjęć, to i tak trudno by było ich rozdzielić. Katy Perry i Riff Raff byli bowiem bliźniaczo wystylizowani. Ubrani od stóp do głów w dżins, kroczyli po czerwonym dywanie w świetnych nastrojach. I już nawet nie chodzi o to, by analizować i oceniać ich stylizacje. Sprawa jest znacznie bardziej delikatna.

Getty Images

Wygląda na to, że Katy Perry i Riff Raff nieco zadrwili z jednego z najgorętszych związków w show-biznesie. Mowa oczywiście o Britney Speras i Justinie Tmberlake’u, którzy ubrani od stóp do głów w dżins pojawili się na gali MTV VMA w 2001 roku.

To był ich czas – dwójka młodych, zdolnych i uwielbianych przez świat artystów zjawiło się wspólnie na jednej z największych branżowych imprez… ubrani jak bliźniacze rodzeństwo. Oni pewnie chcieliby zapomnieć o tamtych czasach. My też. A Katy Perry wcale nam wszystkim tego nie ułatwia.

Getty Images
EAST NEWS

Tematy:

Nieprawidłowy email