Kate Winslet dla Harper’s Bazaar: zjawiskowa angielska róża

Kate Winslet to jedna z najlepszych brytyjskich aktorek. Przepiękna, 39-letnia gwiazda stanęła przed obiektywem genialnego Alexieja Lubomirskiego. Ze spotkania dwóch hipertalentów powstała cudowna sesja zdjęciowa i okładka marcowego numeru „Harper’s Bazaar”. A do tego wywiad, w którym matka trójki dzieci mówi, że nie żałuje żadnej ze swoich decyzji. Nawet tych, dotyczących rozwodów…

fot. Harper’s Bazaar UK/Alexi Lubomirski

Kate Winslet jest zniewalająca. Utalentowana i piękna, mądra, trochę bezczelna, bardzo odważna. I genialnie wychodzi na zdjęciach. W zasadzie na tym mogłabym skończyć mój tekst o Kate i jej sesji dla Harper’s Bazaar. Wszystko, co napiszę dalej będzie tylko rozwinięciem tej myśli i bezwstydnym peanem pochwalnym na cześć brytyjskiej aktorki.

fot. Harper’s Bazaar UK/Alexi Lubomirski
fot. Harper’s Bazaar UK/Alexi Lubomirski

Kate Winslet ma 39 lat. Była dwukrotnie rozwiedziona. Z każdego małżeństwa ma jedno dziecko. Mia ma 14 lat a jej ojcem jest Jim Threapleton. Joe ma 11 lat a jego tata to reżyser, Sam Mendes (rozpad tego małżeństwa przeżywali wszyscy fani Kate; Mendes wydawał się idealnym partnerem dla aktorki). Jest też Bear, który ma zaledwie 15 miesięcy i imię i nazwisko, które może podbić świat – Bear RocknRoll (nazwisko po tatusiu, Nedzie RocknRoll – serio, to nie żart). Jakimś cudem matka trójki dzieci, która dobiega czterdziestki, wygląda lepiej niż 20 lat temu gdy grała w Titanicu. Z pewnością nie jest to kwestia Botoxu czy innych wypełniaczy. Kate stroni od zabiegów tego typu i bardzo nie lubi, gdy majstruje się przy jej twarzy. Czy to przy pomocy skalpela, czy Phtoshopa. Aktorka wielokrotnie reagowała, gdy magazyny o modzie nadużywały obróbki graficznej poprawiając jej zdjęcia. Jeśli nie retusz i skalpel, to co jest sekretem idealnej cery Kate Winslet? „Mam to niesamowite serum, Lancôme’s Visionnaire Cx,” mówi w wywiadzie z Harper’s Bazaar. „Pomyślisz pewnie, że mówię tak, bo jestem ambasadorką marki, ale na serio, serio, musisz mi wierzyć. Ten produkt to magia. Stosuję go codziennie, przed kremem nawilżającym. Robi ogromną różnicę. A mam 39 lat więc potrzebuję wszelkiej pomocy, jaką mogę dostać,” wyznaje szczerze.

fot. Harper’s Bazaar UK/Alexi Lubomirski

Z równą szczerością Kate mówi o swoich rozwodach. Po raz trzeci została mężatką i podkreśla, że nie żałuje żadnej decyzji, żadnego momentu w swoim życiu. Nawet tych złych. „Uważam, że trzeba uczyć dzieci, jak radzić sobie z problemami, jak z nich wychodzić. Nie zmieniłabym nic w swoim życiu. Nie ważne jak kiepskie były momenty, wszystkie mają znaczenie, bo dzięki nim jestem tym, kim jestem,” tłumaczy. Ewidentnie Kate Winslet lubi kobietę, którą się stała. Widać to w jej filmach, widać to na zdjęciach. Zwłaszcza, jeśli są tak dobre, jak te które zrobił Alexi Lubomirski. Patrząc na nieskazitelną cerę Kate i cudowne stylizacje nie sposób nie pomyśleć o gwiazdach starego Hollywood. Były uwielbiane, otoczone boskim kultem, a jednocześnie, niczym prawdziwe boginie, umiały zachować pewną dozę tajemniczości. Taka jest Kate Winslet. I za to ją uwielbiam.

fot. Harper’s Bazaar UK/Alexi Lubomirski

Tematy:

Nieprawidłowy email