Kate Upton gwiazdą nowego wydania Harper’s Bazaar Australia

Amerykańska modelka, Kate Upton, pojawiła się na okładce grudniowego numeru magazynu. Autorem zdjęć jest Victor Demarchelier.

Kate Upton/ fot. Harper's Bazaar Australia

Jej obecność w branży wywołała małą rewolucję. Blondynka o nieco pełniejszych kształtach, nie od razu zdobyła akceptację stylistów i redaktorów naczelnych najważniejszych tytułów o modzie. Modelka a teraz także aktorka wzięła udział w kampaniach Guess, czy też Victoria's Secret. W 2011 roku zagościła na okładce "Sports Illustrated's Swimsuit Issue", by następnie pojawić się na jedynkach amerykańskiego Vogue’a, a także "CR Fashion Book". W swoim port folio ma także zdjęcia najbardziej cenionych nazwisk w branży–Steven Meisel, Mario Testino, Karl Lagerfled, duetu Inez van Lamsweerde & Vinoodh Matadin, czy Annie Leibovitz. Natomiast na potrzeby sesji dla australijskiego wydania "Harper’s Bazaar" sfotografował ją Victor Demarchelier.

Kate Upton/ fot. Harper's Bazaar Australia

Upton przez magazyn i jego czytelników wybrana została Kobietą Roku. Sesja, której estetyka nawiązuje do zdjęć najpopularniejszej blondynki na świecie Marilyn Monroe, prezentuje na niej przepiękną, wysadzaną diamentami biżuterię. Jej uzupełnieniem są klasyczne i bardzo wysmakowane stylizacje przygotowane przez Karla Clarke.

Kate Upton/ fot. Harper's Bazaar Australia

Tematy:

Nieprawidłowy email