Kate Upton - American Dream Girl

Kate Upton osiągnęła to, co wszyscy uważali za niemożliwe. 20-letnia modelka plus-size występująca w kampaniach kostiumów kąpielowych długo starała się wkroczyć do świata mody couture. Dzisiaj widnieje na okładce amerykańskiego Vogue’a. Czyżby Kate udało się rozgrzać lodowate serce Anny Wintour?

Vogue US

Amerykańska modelka plus-size Kate Upton ma za sobą wiele sukcesów: pojawiła się na okładkach brytyjskiego i włoskiego Vogue’a, była twarzą Guessa, skradła serca wszystkich mężczyzn i wielu kobiet. Mimo licznych sukcesów, wszyscy zadawali sobie pytanie: czy Kate zdoła pojawić się na okładce amerykańskiego Vogue’a? Anna Wintour, znana ze swoich kosmicznych wymagań, nawet Michelle Obamie kazała schudnąć przed pojawieniem się na okładce jej ukochanego magazynu. Tymczasem Kate Upton, bez większych wyrzeczeń, zdobi okładkę czerwcowego amerykańskiego Vogue’a. Cała branża nie może w to uwierzyć.

Vogue

Kate Upton na okładce włoskiego i brytyjskiego Vogue'a.

Bulls Press
Bulls Press

Kate Upton jest utożsamieniem zupełnie nowego kierunku, w którym podąża współczesny modeling. Modelka stała się sławna dzięki swoim krągłościom, które bez obawy prezentowała w krótkich filmikach zamieszczonych na youtube – najsławniejszy z nich to film Terry’ego Richardsona „Cat-Daddy”, który ma ponad 16 mln wyświetleń. Serce Ameryki Kate zdobyła swoją dziewczęcym wdziękiem i urodą, która stanowczo odbiega od androgenicznych modelek preferowanych przez współczesny świat mody.

CR Fashion Book/Muse

Kate Upton na okładce CR Fashion Book oraz Muse.

Bulls Press
Bulls Press
Vogue US

Kate na okładce prezentuje się rewelacyjnie. Blond loki ala Marylin Monroe, ogromne ciemne brwi oraz kuszące krągłości zdobią okładkę najważniejszego magazynu modowego na świecie. Modelka pozuje w kostiumie Dolce & Gabbana oraz delikatnych czarnych szpilkach. Skromna stylizacja sprawia, że to właśnie nieziemska uroda 20-latki gra główną rolę. „American Dream Girl – How Kate Upton became the hottest supermodel on earth” („Amerykańska dziewczyna snów – Jak Kate Upton została najgorętszą supermodelką na ziemi?”) brzmi okładkowa zapowiedź tego, co znajdziemy w środku. Słowa, z którymi musi zgadzać się również i Anna Wintour, są z pewnością dużym komplementem w kierunku modelki, która na swojej drodze spotkała się z wieloma odmowami. W znajdującym się w środku wywiadzie czytamy: - Rzeczy, które odrzucają inni są rzeczami, których nie mogę zmienić. Nie mogę zmienić rozmiaru mojego stanika. Są naturalne! Mogę ćwiczyć, zdrowo się odżywiać i być zmotywowaną , ale niektórych rzeczy po prostu zmienić nie mogę. Tak naprawdę żyję swoim zyciem. Kocham swoje ciało. Dał mi je Bóg. Czuję się ze sobą pewnie i jeśli jest to coś, co inspiruje inne kobiety do bycia pewnymi siebie, to wspaniale – mówi Kate Upton.

Sports Illustrated/GQ

Kate Upton na okładkach magazynów w skąpych strojach kąpielowych.

Bulls Press
Bulls Press

Droga do okładki amerykańskiego Vogue’a nie była prosta. Modelka kiedyś była wyszydzana przez swoje koleżanki z branży, a przez blogerkę z portalu promującego anoreksję "Skinny Gossip" została nawet nazwana "grubą krową", "wulgarną" i "pornograficzną". Kate dostało się za uda, które ponoć ma za grube, brak talii i obwisły biust. Kate została bezlitośnie odrzucona również przez bookerów Victoria’s Secret, którzy posumowali, że jej twarz jest zbyt oczywista by kiedykolwiek modelka mogła się pojawić na wybiegu VS – Jak żona piłkarza, ze zbyt jasnymi włosami i typem twarzy, którą każdy z pieniędzmi może sobie kupić – spuentowali urodę Kate. Krytyki nie było dość po występie Kate na pokazie mody Beach Bunny. Krągła modelka pojawiła się na wybiegu w skąpym bikini, prezentując, odbiegające od normy, kształty. Dzisiaj występ Kate to jeden z ważniejszych momentów, dzięki którym uwaga świata mody zostaje zwrócona na bardziej realistyczne kształty kobiet.

Zobacz galerię ze zdjęciami Kate Upton!

Bulls Press
Bulls Press
Bulls Press
Bulls Press
Bulls Press
Bulls Press

Tematy:

Nieprawidłowy email