Kate Moss zaprojektuje kolejną kolekcję ubrań dla Topshop

Kate Moss wraca do projektowania – modelka po raz kolejny pod skrzydłami sieci sklepów Topshop stworzy własną kolekcję ubrań, która będzie miała swoją premierę na wiosnę 2014 roku.

Getty Images

Kate Moss stworzyła swoją pierwszą kolekcję dla 3,5 roku temu. Ubrania sygnowane nazwiskiem największej, brytyjskiej ikony mody cieszyły się takim zainteresowaniem, że sieciówka postanowiła powtórzyć projekt. Kate Moss stworzy kolekcję ubrań o nazwieBeing Kate na sezon wiosna-lato 2014.

-Bardzo tęskniłam za zaangażowaniem w proces tworzenia kolekcji oraz za pracą z projektantami Topshop. Jestem niesamowicie podekscytowana nową kolekcją, która będzie sygnowana moim imieniem i nazwiskiem. Teraz, kiedy pozycja Londynu w świecie mody jest tak silna, jeszcze bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, czuję się na właściwym miejscu współpracując z Topshop- powiedziała Kate Moss.

Władze brytyjskiej sieciówki odzieżowej zapewniają, że prace nad kolekcją już teraz idą pełną parą. Ubrania Kate Moss będą dostępne we wszystkich sklepach Topshop (w tym w Warszawie), na stronie internetowej sklepu oraz we wszystkich punktach partnerskich.

Nie możemy się doczekać!

Getty Images
Getty Images

Tematy:

Nieprawidłowy email