Kate Moss w reklamie David Yurman

To jedna z najpiękniejszych sesji Kate Moss w ostatnich latach. Choć słynna supermodelka rok temu przekroczyła mityczną czterdziestkę, wciąż wygląda pięknie, a zdjęcia z kampanii David Yurman są na to świetnym dowodem.

David Yurman

Kate Moss i najnowsza reklama słynnej firmy biżuteryjnej David Yurman to połączenie doskonałe! Na czarno-białych zdjęciach modelka ubrana jest w elegancką biel i prezentuje najnowszą kolekcję marki, której jednym z tematów przewodnich jest słońce.

David Yurman

Autorem zdjęć jest Peter Lindbergh, a modelka prezentuje diamentowe cuda wśród których mój numer jeden to słoneczne pierścionki zaręczynowe, które przypominają kształtem jesienne astry.

David Yurman

Motyw słońca pojawia się również na kolczykach i przepięknym naszyjniku.

David Yurman

Zdjęcie, na którym Kate Moss prezentuje słoneczny wisior, ubrana w śnieżnobiałą suknię z głębokim dekoltem to moim zdaniem najlepsze zdjęcie kolekcji David Yurman!

David Yurman

Warto dodać, że w kampaniach David Yurman udział brały wcześniej takie gwiazdy, jak: Dree Hemingway, Kate Upton czy Gisele Bundchen. Jednak czy któraś z nich może pobić niezastąpioną Kate Moss!?

Tematy:

Nieprawidłowy email