Kate Moss otwiera agencję modelingową

Supermodelka, Kate Moss, postanowiła założyć agencję modelek pod własnym nazwiskiem. Pracująca w tej branży od prawie 30 lat, chce służyć swoim doświadczeniem, a jak sama mówi: „Poczułam, że chcę robić coś więcej niż tylko modeling”. W ten sposób powstał pomysł na agencję Kate, w której topmodelka będzie wspierać młodych ludzi w rozwoju talentów i ich wizerunku. Nie zależy jej na typowo klasycznych, ładnych twarzach – ona szuka osobowości i chce kreować prawdziwe gwiazdy.

Foto: Getty Images

Topmodelka z imponującym stażem, związana z branżą od 14 roku życia. Stawała przed obiektywami najlepszych fotografów, współpracowała z wybitnymi projektantami i stylistami. Jest ikoną stylu i niekwestionowaną osobistością z historii mody, która zmieniła istniejący wówczas kanon urody. Uwiodła wszystkich swoją młodzieńczością, zbuntowanym duchem, ale i pracowitością. Moss nie przestaje rozwijać się i pracować, chociaż mogłaby sobie na to pozwolić.

Nowa agencja „Kate Moss Talent Agency” jest jeszcze bardzo tajemnicza. Nie wiemy, jak ma przebiegać rekrutacja - chwilowo na oficjalnej stronie pojawił się jedynie adres mailowy. Możemy śledzić jej profil na Instagramie – chociaż stamtąd nie za wiele się jeszcze dowiemy. Chociaż znając Kate Moss, zbierze ona wokół siebie imponującą grupę indywidualistów i interesujących osobowości.

Tematy:

Nieprawidłowy email