Kate Middleton na swojej pierwszej oficjalnej okładce

Kate Middleton została gwiazdą czerwcowego numeru brytyjskiej edycji "Vogue’a". Jest pierwsza oficjalna okładka żony księcia Williama, od momentu, kiedy została księżną.

Foto: Materiały prasowe

Za to właśnie kochamy magazyn "Vogue". Na swoje 100 urodziny, które brytyjska edycja obchodzi właśnie w tym roku, magazyn postanowił uraczyć nas okładką, która zdecydowanie przejdzie do historii. Bowiem gwiazdą tzw. "jedynki" została Kate Middleton. Księżna pozuje przed obiektywem Josha Olinsa, a w czerwcowym numerze ukaże się aż 10 stronicowy edytorial z udziałem żony księcia Williama.

Jaka jest Kate na zdjęciach? Uśmiechnięta i naturalna. Praktycznie bez ingerencji Photoshopa i nieprzestylizowana. Dwa portrety księżnej, właśnie z tej sesji, będzie można również podziwiać na wystawie z okazji 100-lecia brytyjskiego "Vogue’a", która właśnie startuje w Londynie.

Foto: Materiały prasowe Kate Middleton

Na potrzeby edytorialu księżna została wystylizowana w rzeczy marki Burberry, a także ubrania vintage. Sesja powstała na początku roku w Norfolk.

Foto: Materiały prasowe Kate Middleton

My jesteśmy zakochane w tym pomyśle i nowych zdjęciach Kate, a wam jak się podoba? Bo nam się wydaję, że właśnie mamy do czynienia z najlepiej sprzedającym się numerem w historii. Tym samym Middleton idzie w ślady Lady Diany, która na okładce "Vogue'a" pojawiła się aż cztery razy, między innymi w grudniu 1991 roku.

Foto: Materiały prasowe Lady Di

Tematy:

Nieprawidłowy email