Uwodzicielska Kate Hudson w kalendarzu Campari 2016

Kate Hudson została gwiazdą Kalendarza Campari 2016. Amerykańska aktorka zaprezentowała się w obiektywie fotografa Michelangelo Di Battisty w dwóch odsłonach: słodkiej i gorzkiej.

Foto: Materiały prasowe

Co roku w kalendarzu włoskiej marki alkoholu Campari gości inna osobowość ze świata filmu i mody. Teraz gwiazdą została Kate Hudson, znana m.in. z serialu „Ich pięcioro” oraz filmu "Jak stracić chłopaka w 10 dni". Aktorka wcieliła się w dwie kandydatki rywalizujące ze sobą w słodko-gorzkiej kampanii prezydenckiej. Pierwsza odsłona Hudson to uroczy i piękny uśmiech, natomiast druga to pewność siebie i twardość.

Samej zainteresowanej projekt Campari bardzo się podoba i cieszy się, że mogła w nim wziąć udział.

- Jestem zaszczycona zaproszeniem do wzięcia udziału w tworzeniu Kalendarza Campari 2016. W tej edycji motywem przewodnim są zbliżające się wybory, co stanowi idealną metaforę dla wyboru spośród wielu smaków Campari – powiedziała hollywoodzka gwiazda.

Foto: Materiały prasowe Kate Hudson w kalendarzu Campari 2016
Foto: Materiały prasowe Kate Hudson w kalendarzu Campari 2016

Zdjęcia do kalendarza Campari 2016 wykonał fotograf mody, Michelangelo Di Battista.  Fotografie skupiają wzrok nie tylko na pięknej Hudson, ale również na wysmakowanych stylizacjach. Uwodzicielskie kreacje pochodzą od m.in. Versace i Vivienne Westwood. Warto podkreślić, iż bohaterkami kalendarza Campari były m.in. Salma Hayek, Uma Thurman oraz Eva Mendes.

Foto: Materiały prasowe Cate Hudson w kalendarzu Campari 2016

Tematy:

Nieprawidłowy email