Kasia Struss ulubienicą Victorii Beckham – wygryzła Carę

Polska modelka (25l.)regularnie uczestniczy w nowojorskich pokazach kolekcji projektantki Victorii Beckham. Już niedługo modelka pojawi się w krótkim filmie reklamującym nową stronę marki.

Getty Images/Flash Press Media

Najlepsze poranki z VU - [url=https://www.facebook.com/pages/VU-MAG/383093101772373?ref=ts&fref=ts]Dołącz do nas na Facebooku!

Zobaczcie też ROGI - NAJMODNIEJSZY DODATEK SEZONU!

Królowa zatrudniła policję modową - poznaj restrykcyjny dress code w Ascot!

Prace nad nową stroną Victorii Beckham trwają już od długiego czasu. Projektantka przekonuje, że strona jej marki ma w pełni odzwierciedlać jej poczucie estetyki oraz pragnie zagwarantować klientom jak najwspanialsze doświadczenie zakupowe.

Od jakiegoś czasu na stronie pojawiają się zabawne filmiki samej Victorii lub topowych modelek. Na jednym z nich pojawiła się idąca przez świat mody jak burza Cara Delevingne. Victoria nie kryła swojego podekscytowania, gdy ogłosiła swoim fanom na Twitterze, że to właśnie piękna Kasia Struss pojawi się na nowej stronie projektantki.

Kasia Struss ma 25 lat i obecnie zajmuje 26 miejsce w rankingu TOP 50 Models według portalu models.com. Podczas tegorocznych tygodni mody, Kasia pojawiła się w pokazach między innymi Chanel, Diora, Givenchy, Isabel Marant czy Stelli McCartney. Regularnie pojawia się na okładkach najważniejszych magazynów modowych.

Getty Images/Flash Press Media

Tematy:

Nieprawidłowy email