Karlie Kloss nową ambasadorką marki Swarovski

Dziewczęcy urok Karlie Kloss jest równie olśniewający jak największe kryształy Swarovski’ego. Z pewnością dlatego amerykańska modelka została nową ambasadorką biżuteryjnej marki. Tym samym Karlie zastąpiła swoją koleżankę po fachu, Mirandę Kerr.

Foto: Swarovski

Karli Kloss jest nie tylko piękna i seksowna, ale także piekielnie ambitna i inteligentna. Co więcej, amerykańska modelka w odróżnieniu od większości swoich sławnych koleżanek, unika jak ognia medialnych romansów i skandali. Dzięki takiej strategii zbudowała sobie silny i wiarygodny wizerunek, który doceniają nie tylko projektanci mody, ale także i renomowane marki.

Foto: Swarovski Karlie Kloss x Swarovski

Do listy lukratywnych kontraktów Karlie Kloss może dopisać współpracę ze Swarovskim. Modelka została ambasadorką popularnej biżuterii i przez najbliższe dwa lata będzie brała czynny udział w budowaniu wizerunku marki. Tym samym Karlie wystąpi na zdjęciach reklamowych, w spotach telewizyjnych i kampaniach w mediach społecznościowych. Możemy być pewni, że podczas publicznych wystąpień, smukłe ciało Karlie Kloss także będzie ozdabiać biżuteria Swarovski’ego.

W roli ambasadorki Karlie Kloss zastąpiła samą Mirandę Kerr, a jej kontrakt potrwa co najmniej 24 miesiące.

Foto: Swarovski Karlie Kloss x Swarovski

Tematy:

Nieprawidłowy email