Karl wygląda komicznie! – Cavalli krytykuje Lagerfelda

Mistrz cynizmu – Roberto Cavalli – krytykuje osobisty styl Karla Lagerfelda. To nie pierwszy raz, kiedy włoski projektant pozwala sobie na docinki w stronę Karla - jednego z najbardziej utalentowanych, współczesnych projektantów.

Zdjęcia vuMag BlueServices

Kiedy Roberto Cavalli pojawił się na imprezie Halloweenowej przebrany za Karla Lagerfelda, wszyscy myśleli, że jest to forma uznania w kierunku projektanta Chanel. Okazuje się jednak, że osobisty styl Karla wzbudza w Cavallim niesmak. - Tylko dlatego, że jesteś artystą, nie znaczy że musisz się w ten sposób ubierać. Karl Lagerfeld, on wygląda komicznie! – śmieje się Roberto Cavalli.

Koledzy po fachu zdecydowanie różnią się wyczuciem estetyki – widać to nie tylko w projektowanych przez nich kolekcjach, ale również osobistych stylach projektantów. Karl Lagerfeld przez lata wypracował sobie charakterystyczny dla siebie styl. Skórzane rękawiczki, niezliczona ilość pierścionków oraz wyprasowany kołnierz to nieodzowne elementy jego codziennych stylizacji. Natomiast Cavalli preferuje zdecydowania „luźniejszy” styl, dlatego często pojawia się w dziurawych jeansach, skórzanej kurtce lub marynarce zarzuconej na czarny t-shirt oraz obowiązkowych butach w szpic. Rozumiemy, że pod tym względem projektanci mogą się nie dogadywać, ale czy tak ceniony projektant jak Cavalli nie powinien przypadkiem zrozumieć tę różnicę gustów?

Jedyne co łączy projektantów to z pewnością niewyparzony język. Z niecierpliwością czekamy na komentarz Karla! A tymczasem przeczytajcie Upiorne cytaty Karla.

Oceńcie to sami i zdecydujcie który z projektantów wygląda komicznie!

Zdjęcia vuMag BlueServices

Karl Lagerfeld

Zdjęcia vuMag BlueServices

Roberto Cavalli

Zdjęcia vuMag BlueServices

Roberto Cavalli przebrany za Karla Lagerfelda.

Tematy:

Nieprawidłowy email