Karl i Cara na okładce magazynu Melissy

Mało kto wie, że brazylijska marka produkująca gumowe buty o zapachu gumy do żucia, co sezon wypuszcza magazyn Plastic Dreams. Nakład magazynu w ilości 300 tys. kopii rozchodzi się w Brazylii jak ciepłe bułeczki!

Zdjęcia vuMag BlueServices

W numerze 9 – Zima 2013 – Melissa świętuje współpracę z Karlem Lagerfeldem, który jest autorem najnowszej kolekcji gumowych butów (zobacz nasz artykuł: Melisski Karla Lagerfelda). Na okładce projektant pojawił się w towarzystwie Cary Delevingne – modelki okrzykniętej nową Kate Moss (zobacz nasz artykuł: Cara deklasuje królową Kate). W środku magazynu znajdziemy obszerny, 30-stostronicowy artykuł dotyczący aż 4-letniego kontraktu Karla i Melissy. Karl jest również autorem sesji Cary prezentującej najnowszą kolekcję butów Karla. Ciekawskim fanom twórczości Lagerfelda polecamy obszerny wywiad z projektantem.

Plastic Dreams nie jest magazynem łatwym do zdobycia na rynku europejskim (jedynie 70 tys. kopii jest rozprowadzanych po rynkach zagranicznych). Szukajcie go w punktach sprzedaży Melissy.

Tematy:

Nieprawidłowy email