Kapelusze Treacy'ego w Polsce

Wyjątkowe kapelusze Philipa Treacy'ego są dostępne w Polsce! Najsłynniejszy modysta świata podjął współpracę z marką Bailey’s, dla której zaprojektował specjalną edycję butelek. W wyniku tej współpracy cztery kapelusze z najnowszej kolekcji Philipa Treacy dotarły do Polski i mogą trafić do Twojej szafy!

AKPA

W świecie mody Philipa Treacy'ego nie trzeba przedstawiać. Modysta tworzył kapelusze dla księżniczki Beatrice, księżnej Kornwalii czy księżnej Kate Middleton. Współpracował z takimi markami jak: Givenchy, Alexander McQueen, Chanel, Valentino i Donna Karan.

Dzieła Philipa Treacy'ego słyną z tego, że są niedostępne. Modysta zrobił jednak wyjątek dla polskich stylistów. Cztery modele, zaprezentowane przez markę Bailey’s można wypożyczać do sesji zdjęciowych do końca stycznia. Polskie gwiazdy już pokochały wyjątkowe dzieła Philipa Treacy'ego – w jego kapeluszach można było zobaczyć Annę Muchę i Ewę Wojciechowską. Ale to nie wszystko - na początku roku zostanie zorganizowany konkurs, w którym każda Polka będzie miała szansę na wygranie jednego z czterech kapeluszy!

Warta uwagi jest także wyjątkowa butelka zaprojektowana przez Philipa Treacy'ego, specjalnie dla firmy Bailey’s. Wykonana z barwionego na głęboki fiolet szkła z fantazyjną etykietą, na której widnieje motyw wielobarwnej tiary, to wzór na miarę awangardy Treacy’ego. Ciekawostką jest fakt, że butelki zostały wykonane przez jednego z polskich producentów szkła!

AKPA

Anna Mucha w kapeluszu z kolekcji Philipa Treacy. Szacowana wartość tego egzeplarza wynosi około 10 tysięcy złotych.

AKPA

Ewa Wojciechowska w kapeluszu z kolekcji Philipa Treacy na pokazie Paprocki&Brzozowski, grudzień 2012.

Bailey's

Anna Męczyńska podczas prezentacji kapeluszy w Polsce. Stylistka ze skupieniem przygląda się jednemu z wyjątkowych kapeluszy.

Bailey's

Bartek Michalec z Zuo Corp równiez nie mógł przejść obojętnie obok prezentowanych dzieł sztuki.

Bailey's

Kremowy kapelusz to kobieta, która wie, czego chce, a że często zmienia zdanie… cóż, sprzeczności sprawiają, że życie jest bardziej interesujące. Ma w swojej szafie małą czarną, kilka par szpilek i kilka tajemnic, które dodają jej dojrzałości, ale nie lat. Życie to dla niej ocean szans, z których nie zamierza rezygnować.

Bailey's

Odważny i różowy egzemplarz jest dziewczyną, kobietą i damą – tajemniczy mariaż sprzeczności. Twarda jak diament, kryje w sobie wszystkie kolory tęczy. Czasem ciepła i empatyczna, innym razem zdystansowana, jednocześnie delikatna i silna, klasyczna i awangardowa. Czuje się obywatelką świata, kocha kino i książki, otacza się ciekawymi ludźmi. Nie boi się marzyć i wierzy, że wszystko jest możliwe. To jej czas!

Bailey's

Butelka Bailey's zaprojektowana przez Philipa Treacy. Wykonana została z barwionego na głęboki fiolet szkła. Nadrukowana tiara to element kojarzący się z modystą.

Bailey's

Każdy egzemplarz kapelusza charakteryzuje inną kobietę:Czarny toczek z woalką symbolizuje kobietę, która żyje całą sobą, wszędzie jej pełno. Energiczna, szczera i bezpretensjonalna. To dziewczyna, która bawi się modą, ciągle poszukuje nowych sposobów na wyrażenie swojej niebanalnej osobowości. Nie przeoczysz jej, kiedy będzie przechodzić obok. Zakochasz się w jej nieco nonszalanckim stylu i błysku w oku.

Bailey's

Wyjątkowy kapelusz z piórami to kobieta, która gdziekolwiek się pojawi, skupia na sobie uwagę innych. Jej naturalny wdzięk, subtelność i elegancja sprawiają, że wszyscy traktują ją jak damę. Na wieczornych przyjęciach błyszczy w towarzystwie. Każdy chce z nią zamienić słowo. Budzi zainteresowanie kobiet i mężczyzn.

Bailey's

Philip Treacy i Lady Gaga na pierwszym od 10 lat pokazie modysty. Londyn, wrzesień 2012.

Tematy:

Nieprawidłowy email