Kanye i Swift nagrają singla

Trudno nadążyć za światem show-biznesu. Gdy wydawało się, że Taylor Swift i Kanye West już na zawsze pozostaną wrogami, to okazuje się, że zamierzają nagrać wspólny utwór. Według zapowiedzi Kanye Westa muzycy już niedługo spotkają się w studio nagrań.

Taylor Swift, Kanye West / fot. Getty Images

Konflikt między Taylor Swift a Kanye Westem zaczął się podczas rozdania nagród Grammy w 2009 roku, kiedy Taylor Swift otrzymała statuetkę za najlepsze muzyczne wideo roku. Podczas wręczania nagrody młodziutkiej Taylor, na scenę wtargnął Kanye wykrzykując, że nagroda należy się Beyonce za klip do „Single Ladies”.

Kanye West wywołał ogromny skandal, a echa po wydarzeniu nie milkły przez kolejnych kilka miesięcy (i jak widać - lat). Sam raper dolewał oliwy do ognia niejednokrotnie przyznając, że nie żałuje swoich słów i wypowiedziałby je ponownie. Trudno się dziwić, że w takich okolicznościach Taylor Swift nie pałała do niego sympatią.

Taylor Swift i Kanye West w 2009 roku / Getty Images

Jednak ostatnio coś się zmieniło - jak powiedział Kanye West, artyści mają zamiar spotkać się w studio i nagrać wspólny utwór. Inicjatywa podobno wyszła od Taylor Swift.

- Wyszła (Taylor Swift - przyp. red.) z inicjatywą spotkania się w studio nagrań i z pewnością niedługo to zrobimy. Każdy artysta z oryginalnym spojrzeniem na świat, swoją wizją muzyki, popartą tłumem fanów jest w stanie namówić mnie do współpracy. I nie ma znaczenia, czy jesteś Beyonce, Jay-Z, czy Taylor Swift. Jeśli jesteś muzykiem i kochasz to, co robisz, to dajesz z siebie 100%, a wtedy nie mam wątpliwości, że robisz świetną robotę. Z takimi osobami pragnę pracować i cieszę się, że będzie to także Taylor - powiedział raper w jednym z wywiadów radiowych.

Jak myślicie, co skłoniło muzyków do zakopania toporu wojennego?

Taylor Swift, Kanye West / fot. Getty Images

Tematy:

Nieprawidłowy email