Siostra Kate Moss reklamuje popularną sieciówkę

Lottie Moss poszła w ślady sławnej siostry i również nawiązała współprace z popularną brytyjską sieciówką Topshop. Zobaczcie najnowsze zdjęcia.

Foto: Materiały prasowe

Nie da się zaprzeczyć, Lottie Moss karierę w modelingu robi dzięki sławnej siostrze. To kolejne potwierdzenie tego, że osoba Kate Moss może wypromować wszystko – od ubrań kosmetyków, trendów, po siostrę, która niekoniecznie spełnia wymogi stawiane przez agencje modeligowe.

Po sesjach zdjęciowych dla światowych edycji "Vogue’a", udziału w pokazie Sonii Rykiel, a także kampaniach dla takich marek jak Red Valentino, Lottie pojawiła się na zdjęciach promujących najnowszą świąteczną kampanię Topshop.

Foto: Materiały prasowe Topshop

Na zdjęciach zobaczymy początkujące, jak również dobrze znane modelki - Jing Wen, Kiki Willems, Cami Morrone, Londone Myers, Stella Maxwell, Marjan Jonkman, Damaris Goddrie i Caitie Greene.

A co znajdziemy w kolekcji? Topshop proponuje nam na święta od metalicznych sukienek, poprzez garnitury z aksamitu w barwach butelkowej zieleni, na delikatnych falbanach kończąc.

Tematy:

Nieprawidłowy email