42-letnia Amber Valletta gwiazdą kampanii Stelli McCartney

Amber Valletta została gwiazdą najnowszej kampanii projektantki Stelli McCartney na sezon jesień-zima 2016/17. Zdjęcia powstały przy współpracy z artystą Edem Ruscha.

Foto: Materiały prasowe

Stella McCarteny postawiła w tym sezonie na zmiany. W nowej kampanii promującej jej kolekcję na sezon jesień-zima 2016/17 nie zobaczymy już słodkiej Natalii Vodianovej, prywatnie przyjaciółki projektantki, a jej nową muzę amerykańską modelkę i aktorkę Amber Vallettę. Była dziewczyna Leonardo DiCaprio pomimo swoich 42 lat nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony branży. Ostatnio pojawiła się na kilku okładkach cenionych tytułów o modzie, zaproszona została do udziału w kampanii marki Jimmy Choo, a także zastąpiła Anję Rubik w kampanii u Anthony’ego Vaccarello.

Foto: Materiały prasowe Stella McCartney FW16

W swojej karierze, którą rozpoczęła w wieku 15 lat, pracowała z takim słynnymi projektantami i domami mody jak Giorgio Armani, Gucci, Versace, Elizabeth Arden, Prada, Calvin Klein, Fend oraz w wieku 16 lat została twarzą perfum Calvin Klein Eternity.

Kampanii Stella McCartney jesień-zima 2016/17, której autorem jest Harley Weir, towarzyszy również wideo zza kulis powstawania sesji, na którym oprócz gwiazdy zobaczyć możemy także samą projektantkę.

Tematy:

Nieprawidłowy email