Kate Moss i Daria Werbowy w bardzo odważnej sesji dla Equipment

Kate Moss i Daria Werbowy spotkały się na planie zdjęciowym do kampanii francuskiej marki Equipment. Czym jeszcze zaskoczyła nas ta wyjątkowa sesja reklamowa?

Foto: Materiały prasowe

Dwie ikony modelingu Kate Moss i urodzona w Krakowie Daria Werbowy spotkały się na planie nowej kampanii reklamowej dla francuskiej marki Equipment na sezon wiosna-lato 2016. Ale to nie koniec niespodzianek, jeśli chodzi o nowe zdjęcia supermodelek. Daria Werbowy tym razem nie tylko pozowała do zdjęć, ale także jest ich autorką.

Klimatyczna czarno-biała sesja przedstawia ikony modelingu w dość odważnej koncepcji estetycznej. Bowiem w tym sezonie marka należąca do Christiana Restoina, męża Carine Roitfeld byłej naczelnej francuskiego "Vogue’a", zdecydowała się na sesję stylizowaną na prywatne ujęcia dwóch dziewczyn spędzający razem wakacje. Na zdjęciach zobaczymy nagą Werbowy, która fotografuje swoją przyjaciółkę (w tej roli Moss). Zdjęcia powstały na plaży, a także w pokoju hotelowym. Kate na potrzeby sesji ubrana jest najbardziej flagowe projekty marki – koszule oraz bluzki z charakterystycznymi kolorowymi printami. Należy także dodać, że modelki do zdjęć pozują praktycznie bez makijażu i naturalnie rozwianych włosach.

Foto: Materiały prasowe Equipment
Foto: Materiały prasowe Equipment
Foto: Materiały prasowe Equipment
Foto: Materiały prasowe Equipment

Tematy:

Nieprawidłowy email