Kristen Stewart w kampanii Chanel

Kristen Stewart to chyba najbardziej eksploatowana przez Karla Lagerfelda gwiazda. Po ostatniej kampanii Chanel Beauty była dziewczyna Roberta Pattinsona pojawiła się na zdjęciach promujących kolekcję Paris in Rome 2015/16 Métiers d'art.

Foto: Materiały prasowe

Kristen Stewart już od kilku sezonów jest jedną z ambasadorek francuskiego domu mody Chanel. Była twarzą kolekcji Paris-Dallas 2013/14 Metiers d'art, a także razem z Vanessą Paradis i Alice Dellal reklamowała kultowe torebki oraz linię oprawek i okularów przeciwsłonecznych. Ostatnio także wcieliła się w postać Coco Chanel w krótkometrażowym filmie Karla Lagerfelda, który towarzyszy kolekcji zaprezentowanej na początku roku w Rzymie - Paris in Rome 2015/16 Métiers d'Art.

Po zaangażowaniu Stewart w ten ostatni projekt można było się spodziewać, że to właśnie aktorka zostanie także bohaterką kampanii. Jednak nikt nie mógł przypuszczać, że ujrzy na zdjęciach Karla Lagerfelda tak seksowne wcielenie Kristen. Na czarno-białych ujęciach gwiazda wystylizowana została na stare gwiazdy europejskiego kina. Odrobina Sophie Loren, Giny Lollobrigidy oraz Claudii Cardinale i nawet Stewart może prezentować się jak seksbomba.

Foto: Materiały prasowe Chanel
Foto: Materiały prasowe Chanel

Tematy:

Nieprawidłowy email