Już 5 czerwca pokaz kolekcji "Anarchy" Roberta Kupisza

Bunt, walka o wolność (słowa także) i młodzieżowa energia – tego możemy spodziewać się po najnowszej kolekcji Roberta Kupisza, dedykowanej na sezon lato 2015. Pokaz kolekcji „Anarchy” odbędzie się 5 czerwca w ramach T-Mobile fashion.

Magda Wunsche dla magazynu Sukces

Robert Kupisz nie byłby sobą, gdyby nie szykował dla nas oryginalnego przedstawienia. Zastanawiam się, jak to jest możliwe, że mimo co sezon pojawiających się analogii za każdym razem nie możemy doczekać się jego pokazu.

Co przygotował w tym sezonie? Standardowo Kupisz prezentuje nam kolekcję z dużym wyprzedzeniem – ledwo zdążyliśmy odczuć promienie słońca w tym roku, a Kupisz prezentuje nam trendy na lato 2015. Kolejnym charakterystycznym dla projektanta elementem jest określona tematyka pokazu. Uwaga – w tym roku dress code to jeans. W przypadku innej imprezy mogłabym mieć wątpliwości, czy gwiazdy podporządkują się wytycznej projektanta, ale Kupisz udowodnił już, że jest w stanie wpłynąć na swoich gości. Pamiętacie pokaz kolekcji na sezon wiosna 2014? Wtedy na zaproszeniach widniała informacja o sportowym dress codzie. Na palcach jednej ręki można było zliczyć gwiazdy, które przyszły w szpilkach.

Kolekcja na lato 2015 nosi nazwę Anarchy - to nie powinno budzić większego zaskoczenia. Kto zna kolekcje Roberta Kupisza doskonale wie, że ta forma struktury społeczno – politycznej pasuje do ubrań Kupisza jak mało która. Powyciągane koszulki z nadrukami, luźne spodnie, skórzane kurtki i niekrępujące ruchów kreacje – tym charakteryzują się jego kolekcje i Anarchy nie będzie inna. Tworząc swoje najnowsze propozycje Kupisz inspirował się modą festiwalową, a dokładnie Jarocinem, rokiem 1980 i ówczesną sceną muzyczną w Polsce. Idąc tym tropem stworzył kultowy, kupiszowy t-shirt – tym razem z nadrukiem graffiti z wizerunkiem punka oraz hasło kolekcji, które brzmi: push your limits. Czy trzeba dodawać coś więcej?

Pokaz kolekcji Anarchy Roberta Kupisza, dedykowanej na sezon lato 2015 odbędzie się w czwartek, 5 czerwca w ramach T-Mobile fashion i będzie transmitowany na stronie Plejada.pl i fanpage’u T-Mobile. Polecam!

Magda Wunsche dla magazynu Sukces

Tematy:

Nieprawidłowy email