Best Look: Justyna Steczkowska w płaszczu SI-MI

Justyna Steczkowska uwielbia kobiecy styl. Gwiazdę najczęściej możemy zobaczyć w dopasowanych sukienkach, wysokich obcasach i eleganckich płaszczach, takich jak ten z kolekcji polskiej marki Si-MI. Zobacz, jak się w nim zaprezentowała.

Foto: Materiały prasowe

Kariera 43-letniej gwiazdy nie zwalnia tempa. Artystka w dalszym ciągu koncertuje i nagrywa nowe płyty. Właśnie dziś Justyna świętuje premierę najnowszej płyty „I na co to mi było?", którą nagrała z najsłynniejszym serbskim trębaczem Bobanem Markovićiem.

Steczkowska zachwyca nie tylko talentem, ale również urodą i świetnym stylem. Piosenkarka przyzwyczaiła nas już do ulatrakobiecego looku, na który składają się dopasowane sukienki i bluzki (podkreślające jej zgrabną figurę), wysokie szpilki oraz eleganckie płaszcze. Justyna zawsze wygląda nienagannie: czy to na koncercie, na ulicy, bądź na spotkaniu z fanami.

Ostatnio zadała szyku w długim płaszczu polskiej marki SI-Mi. Płaszcz Anakonda, który miała na sobie gwiazda wykonany jest z tkaniny we wzór wężowej skóry. Klasyczny krój z klapami oraz wiązanym paskiem doskonale podkreślił talię piosenkarki. Płaszcz dostępny jest na stronie Si-Mi, a jego cena to 990 zł.

Całość stylizacji świetnie uzupełniają złote szpilki marki 3i oraz duże okulary w lamparci wzór. Jesienne barwy piosenkarka przełamała szminką w kolorze czerwonego wina. Jesteśmy na Tak i podoba nam się, że Justyna Steczkowska konsekwentnie jest wierna swojemu stylowi.

Tematy:

Nieprawidłowy email