Julianne Moore w kampanii Reed Krakoff

Jak tak dalej pójdzie, modelki powinny czuć się zagrożone. Światło dzienne ujrzała kolejna jesienno-zimowa kampania znanej marki, i po raz kolejny jej twarzą zostaje aktorka. Julianne Moore reklamuje znaną, amerykańską markę akcesoriów – Reed Krakoff, dołączając do gwiazd kina, które w tym sezonie już mają podpisane kontrakty reklamowe.

Reed Krakoff

Amanda Seyfried dla Givenchy, Sienna Miller (całująca się ze swoim narzeczonym) dla Burberry, Nicole Kidman dla Jimmy Choo, Penelope Cruz dla Loewe oraz Monica Bellucci dla Dolce & Gabbana – do tego grona aktorek w kampaniach reklamowych na sezon Jesień – Zima 2013/2014 dołączyła Julianne Moore i jej wizerunek w katalogu Reed Krakoff.

Co prawda nie jest to modelingowy debiut Julienne, ale trzeb przyznać, że nie należy do gwiazd, które są rozchwytywane przez modowe marki. 52 – letnia aktorka do tej pory ma na swoim koncie kampanie dla Bulgari i Talbots. Co zatem przekonało władzę Reed Krakoff, by zatrudnić rudowłosą aktorkę?

-Podziwiamy nadzwyczajny talent i unikalny styl Julianne Moore, mieliśmy też szczęście poznać ją bliżej i przekonać się, że poza profesjonalizmem, można ją także podziwiać za niesamowitą osobowość i klasę- tak uzasadniono wybór Julianne Moore na twarz jesienno – zimowej kampanii marki.

Zdjęcia realizowano na terenie oddziału Ministerstwa Kultury Ambasady Francuskiej, która mieści się przy Piątej Alei w Nowym Jorku. Moore wygląda bardzo zmysłowo w naturalnym looku, z jej lekko rozczochranymi, czerwonymi włosami i delikatną, alabastrową skórą.

Na stronie internetowej Red Krakoff na razie pojawiło się tylko jedno zdjęcie z sesji. Mamy nadzieję, że światło dziennie ujrzy znacznie więcej zdjęć pięknej Julianne Moore.

Reed Krakoff
Getty Images
Getty Images

Tematy:

Nieprawidłowy email