Jourdan Dunn o świątecznych zakupach: bez dzieci i przez internet!

Jourdan Dunn od kilku sezonów uwodzi nas swoim bajecznym akcentem i przepiękną figurą. Ambasadorka Burberry, przyjaciółka Cary Delevingne i protegowana Jaya Z zdradziła, jakie są jej sposoby na świąteczne zakupy. Podstawowa sprawa: dzieci zostają w domu! Matka pięcioletniego chłopca doskonale wie, co mówi!

fot. Getty Images

Jourdan Dunn ma 24 lata, kilka superprestiżowych kontraktów reklamowych i nogi, do których wzdycha połowa naszej redakcji. Młoda Brytyjka jest jedną z najbardziej wziętych modelek na świecie. Chodzi po wybiegach najważniejszych projektantów, bierze udział w pokazach Victoria’s Secret, jest jedną z modelek reklamujących Burberry. Podczas otwarcia flagowego sklepu marki w Tokio modelka zdradziła, jakie są jej sposoby na świąteczne zakupy. W końcu dziewczyna, która non stop jest w rozjazdach wie, jak szukać prezentów aby oszczędzić czas.

Jej podstawowa rada: „Na świąteczne zakupy nie zabieraj dzieci!” I wcale nie chodzi o to, że maluchy dowiedzą się, co przyniesie im Święty Mikołaj. Gdy zajmujesz się kilkulatkiem (syn Jourdan, Riley ma 5 lat) cała twoja uwaga jest skierowana na niego. Nie możesz więc skupić się na znalezieniu prezentów, przez co marnujesz tylko czas. Nie możesz pozwolić sobie na zostawienie dziecka w domu na popołudnie czy dwa? Z pomocą przychodzi internet. Jasne, że nie wszystko da się tam kupić. Ale możesz dokonać wstępnej selekcji, znaleźć inspiracje czy choćby adresy konkretnych miejsc. „Jeśli zakupy przez Internet nie są możliwe, ale udało ci się znaleźć idealną bransoletkę dla siostry czy perfumy dla ojca w konkretnym miejscu – zadzwoń tam i postaraj się zarezerwować dany produkt!” radzi Jourdan. Oczywiście gdy do butiku dzwoni supermodelka pokroju Dunn, z rezerwacją nigdy nie ma problemu. Ale zwykli śmiertelnicy też mogą próbować.

fot. Getty Images

Nie masz dzieci i możesz pozwolić sobie na spokojne spacerowanie po galeriach handlowych? „Załóż wygodne buty! Nic nie wkurza mnie tak, jak konieczność powrotu do domu, bo po trzech krokach odpadają mi stopy,” śmieje się Jourdan. Do świątecznego zakupowego szaleństwa trzeba się przygotować jak do zajęć fitness. Wygodne buty, lekkie ubranie, butelka wody i determinacja. Ta będzie ci potrzebna, jeśli zostawiasz zakupy na ostatnią chwilę. Jourdan stara się tego uniknąć. Nie przepada za tłumami przedświątecznych klientów zalewającymi sklepy.

Do Bożego Narodzenia pozostało kilkanaście dni. Ja nie mam jeszcze żadnego prezentu. A wy?

Tematy:

Nieprawidłowy email