Johnny Depp zaniepokojny modową karierą córki

16-letnia córka Johnny’ego Deppa i Vanessy Paradis Lily-Rose świetnie radzi sobie w modzie. Mimo młodego wieku ma już na swoim koncie udział w kampanii dla Chanel. Modowy świat zachwyca się urodą córki Deppa, natomiast on podchodzi do kariery latorośli bardzo sceptycznie.

Foto: Getty Images

Lily-Rose Depp szybko weszła w świat mody i show-biznesu. 16-letnia gwiazda kampanii okularów Chanel idzie tropem sławnej mamy Vanessy Paradis, która przed laty była muzą Karla Lagerfelda.

Foto: Bulls Press Lily-Rose Depp

Mimo że Johnny Depp jest dumny ze swojej latorośli, podkreśla, że zamieszanie wokół Lily dzieje się za szybko. - Nie spodziewałem się, że to wszystko tak szybko się potoczy. Jestem trochę zmartwiony, bo ona jest jeszcze bardzo młoda. Lily jest bardzo podobna do swojej mamy, kiedy była w jej wieku. Zauważył to też Karl Lagerfeld. – powiedział hollywoodzki aktor w rozmowie z „Daily Mail”.

Depp zdradził też, że ma świetne relacje ze swoją córką i bez względu na wszystko, zawsze będzie ją wspierał. – Jestem dumny z naszej relacji. To piękna i inteligentna dziewczyna. Jeżeli tylko będzie chciała się mnie poradzić – może na mnie liczyć.

Lily-Rose Depp świetnie radzi sobie nie tylko pozując w modowych kampaniach, ale również występując na szklanym ekranie. Nastolatka ma na swoim koncie role w takich obrazach jak „Yoga Hosers” oraz Tusk”. Ostatni film z udziałem córki Deppa to „Planetarium”, w którym wystąpiła u boku Natalie Portman.

Tematy:

Nieprawidłowy email