Jessica Chastain w Time Magazine w sukience La Mania

Joanna Przetakiewicz ma międzynarodowe ambicje jeśli chodzi o promocję i rozwój marki La Mania. Jej ostatni sukces? Czarno-biała sukienka na Jessice Chastain w magazynie Time!

Time Magazine - Peter Hapak

Fotografia, której bohaterką jest Jessica Chastain – jedno z największych aktorskich odkryć ostatnich lat, pojawiła się we wrześniowym wydaniu Time Magazine. Przepiękne zdjęcie Petera Hapaka przedstawia gwiazdę w rozpuszczonych, rudych włosach i czarno-białek sukience z kołnierzykiem. Do sesji zdjęciowej wybrano właśnie projekt polskiej marki La Mania!

Time Magazine - Peter Hapak

- Jessica Chastain – amerykańska aktorka dwukrotnie nominowana do Oscara i zdobywczyni Złotego Globa za rolę w filmie „Wróg Numer Jeden”, wybrała sukienkę La Manii - Deborah II – czytamy w informacji marki La Mania.

[URL=http://vumag.pl/fashion-diary/fashion-diary-sex-w-wielkim-miescie-na-molo-w-sopocie,63669.html]NIE ZGADNIESZ, ILE PAR BUTÓW POLKI MAJĄ W SWOJEJ SZAFIE! ZOBACZ!

LA MANIA

- Wybór La Manii przez stylistów do magazynu TIME to wielkie wyróżnienie. Nie tylko ze względu na popularność tego tytułu, ale przede wszystkim na jego prestiż oraz opiniotwórczość. Konkurowaliśmy z wieloma światowymi markami, ale to właśnie nasza kolekcja i ta sukienka najbardziej się spodobała i idealnie pasuje do urody znakomitej Jessici Chastain - mówi VU MAG Joanna Przetakiewicz.

Klasyczna biel i czerń – to kolory sukienki o modnym kroju litery A. W kontraście do szkolnej princeski – ogniste włosy gwiazdy i intensywna czerwień na jej ustach.

Time Magazine - Peter Hapak

To świetny zabieg, dzięki któremu postać Jessici Chastain nabrała wyrazistego, teatralnego charakteru. Wielkie gratulacje dla Joanny Przetakiewicz. Jak potwierdziła nam projektantka, to dopiero początek współpracy. Czy Jessica Chastain zdecyduje się na przykład na włożenie kreacji La Mania na któryś z czerwonych dywanów? Całkiem prawdopodobne!

Tematy:

Nieprawidłowy email